Wątek: Wiem czy dzwonię do sieci Play.

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wiem czy dzwonię do sieci Play.

Dużo rozmawiam przez telefon nie tylko sieci Play. Zauważyłem, że łatwo rozpoznać czy jak dzwonimy to jest to rozmowa do sieci Play. Otóż sygnał oczekiwania naszego rozmówcy jest inny. Ma najwyższy dźwięk ze wszystkich sieci. Oczywiście, aby rozpoznać trzeba mieć dobry słuch muzyczny. Podzielacie moje spostrzeżenia?

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd

Odp: Wiem czy dzwonię do sieci Play.

Nie zauważyłem :-D

Wrocław/Jaworzno - małopolskie miasto w woj. śląskim
    Nie jest to do końca prawda. Jeżeli abonent Play zalogowany do nadajników Play lub Solorzkomtela, faktycznie jest inny ton sygnału. Natomiast jeżeli podłaczony jest abonent Play do nadajników Orżnij, to sygnał jest normalny, gdyż centrala Orżnij odpowiada za realizację tego połączenia.

Raczej ostry słuch a nie słuch muzyczny bo to jest troszkę myleniem pojęć. Ale ja osobiście nia zauważyłem tej zależności.

Od początku to zauważyłem. Dotyczy tylko nadajników Play. Plus, Orange, Era brzmią jednakowo. Jeśli ktoś jest zalogowany na sztywno do innej sieci a nie Play to ma sygnał tej sieci.

Również podzielam twoje spostrzeżenie. Łatwo rozpoznać czy użytkownik jest zalogowany do sieci PLAY na własnych nadajnikach. To dotyczy tylko sieci własnej. Nie trzeba wiele żeby usłyszeć różnicę.

Ja rowniez to zauwazylem

Uprawnienia umieszczania postów