Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 228 z 228 PierwszyPierwszy ... 128178218226227228
Pokaż wyniki od 2,271 do 2,279 z 2279
    Hardcore Player Awatar czesacz
    Co w niej takiego wyjątkowego?

Witam. Tak się zastanawiam nad przedłużeniem umowy, mam solo m za 50 zł i 5 giga netu. Teraz mi oferują za 50 wszystko nielimitowane na 2 lata w tym 10gb internetu w pełnej prędkości a potem ograniczona prędkość. Tyle że ja nie zużywam nawet tych 5 co mam.

Zastanawiam się na zmianą abonamentu na kartę, za 25 zeta mam formule unlimited 6gb netu, który się kumuluje.
    Ale Pani co dzwoniła z nową ofertą powiedziała że internet na kartę będzie wolniejszy, choć sprawdziłem u syna i nie ma większej różnicy w prędkości.

Czy dużo stracę przechodząc na kartę?
    Bo wg mojej myśli zyskamy więcej kasy w kieszenie plus więcej internetu.

Cytat Zamieszczone przez Ja-NOS Zobacz posta
    Ale Pani co dzwoniła z nową ofertą powiedziała że internet na kartę będzie wolniejszy, choć sprawdziłem u syna i nie ma większej różnicy w prędkości.
    Jeżeli ta pani powiedziała to co napisałeś to szkoda, że nie "dodzwoniła się" do UKE (przypadkowo) z takim tekstem.
    Byłoby wówczas miło

Normalnie - patologia :/

Hardcore Player
    @ Ja-NOS: otrzymałeś ofertę ze strony > http://www.play.pl/oferta/dla-przedl...wany.html#solo więc pani za bardzo się nie wysiliła. Już wcześniej pisałem że dla mnie te oferty są bez sensu chyba że ktoś chce oglądać filmy i seriale w telefonie płacąc za to ze swojego transferu i miesięcznie 50zł za taryfę.
    Do Twoich oczekiwań bardziej dostosowany jest prepaid za 25 zł, a u innych opertorów znajdziesz taryfy w podobnej lub jeszcze niższej cenie.Tyle że niestety bez telewizji i trzeba sie pogodzić ze stratą

Telewizja kłamie więc żadna strata. Dzięki za. Odp.
    Ostatnio edytowane przez Ja-NOS ; 07-08-2017 o 10:04

Przedłużyłem umowe, za 25 złotych bez limitu stacjonarne komorkowe ,sms mms,internet tez bez limitu,w UE 2,5GB i nielimitowane wszystko co w kraju
    Ostatnio edytowane przez Dmx ; 09-08-2017 o 03:12

Cytat Zamieszczone przez Dmx Zobacz posta
    Przedłużyłem umowe, za 25 złotych bez limitu stacjonarne komorkowe ,sms mms,internet tez bez limitu,w UE 2,5GB i nielimitowane wszystko co w kraju
    Ile miałeś do końca umowy i czy wysyłałeś wypowiedzenie? DUK dzwonił do ciebie, czy ty do nich?

Też mi to proponowali. Oczywiście wczoraj wypowiedziana umowa a dzisiaj telefon

Cytat Zamieszczone przez jaras1966 Zobacz posta
    Ile miałeś do końca umowy i czy wysyłałeś wypowiedzenie? DUK dzwonił do ciebie, czy ty do nich?
    Do końca umowy miałem miesiąc,wypowiedzenie listownie wysłane i DUK dzwonił do mnie

Uprawnienia umieszczania postów