Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 269 z 269 PierwszyPierwszy ... 169219259267268269
Pokaż wyniki od 2,681 do 2,689 z 2689
    Cytat Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
    No tak bo Play już powinien czekać z rozłożonym czerwonym dywanem i ofertą za 25zł + Iphone bez rat oczywiście do tego bo jesteś w Play 2 lata.
    Do elektrowni też chodzisz się dopominać o rabat bo 2 lata prąd płacisz regularnie ?
    Do elektrowni nie ma po co chodzić, bo nie z nią mamy umowę na dostawę energii.

Tak czy inaczej porównanie nietrafione, na rynku usług telekomunikacyjnych, w przeciwieństwie do rynku dostawców energii, istnieje realna konkurencja, a przeniesienie się od jednego operatora do drugiego nie stanowi żadnego problemu.

Klientem Play jestem od wielu lat, chociaż aktywnie z usług korzystam od mniej niż 2 lat. Przyszłam tu z Plusa, miałam też telefon w t-mobile. Do tej pory byłam z usług Play bardzo zadowolona i nadal uważam, że jakość obsługi jest bezkonkurencyjna, ale obecnie gorzej z konkurencyjnością oferty, w tej chwili trudno nie dostrzec, że można znaleźć korzystniejszą.

Jestem klientem Play prawie od początku istnienia sieci. Mam w abo 3 numery (umowa utrzymaniową czas nieokreślony 25 złoty od numeru std ) Czyli za 3 numery płacę no limit płace 25 pln wiadomo net zwalnia po wykorzystaniu 10GB . W dniu dzisiejszym obsługa klienta zadzwoniła cytuję speca po drugiej stronie słuchawki " w trosce żebym nie myślał o zmianie operatora chcą przedstawić mi specjalne warunki za długoletnia współprace specjalnie dla mnie" No i bum jakie to warunki, mianowicie 105 PLN za to co teraz płacę 75. Dla mnie bomba mam im dołożyć 10PLN co miesiąc od numeru i podpisać cyrograf na jakiś czas . Trochę "dojechałem" speca konsultanta który skulił ogon i przepraszał za telefon . Czy na prawdę Play ma za nic swoich długoletnich klientów i musi ich wkurzać takimi telefonami i marnować czas. Takie telefony mogą przynieść odwrotny skutek i ludzie naprawdę przeniosą sie do konkurencji za takie "specjalne traktowanie" Dla mnie żenada Play zaczyna osiągać poziom mułu chyba czas na zmianę operatora

Jakim trzeba być burakiem żeby "dojechać" konsultanta który dzwoni przy pomocy automatu który wybiera mu numer.
    Pójdziesz do Plus/Orange/T-Mobile/każdej innej sieci będziesz miał to samo z końcem umowy, automat jest ustawiany na 2-3 miesiące przed końcem umowy i Twój numer ma trafiać się losowym konsultantom, którzy proponują to co mają w swoim wachlarzu (nie każdy ma dostępne oferty specjalne by nie wszyscy co straszą konkurencją/wypowiedzeniem itp ją dostali)
    Szczególnie gdzieś operatorzy mają cwaniaczków co mają u nich 25/msc bo wiedzą, że aby dostać takie warunki u innych muszą najpierw mieć podpisany cyrograf na dwa lata z gorszymi warunkami i wyższą ceną (nie licząc firm krzaków które i tak bulą kase za korzystanie z nadajników wiec wszystko jedno czwórce głównych operatorów) -> na nikogo z konsultantów takie gadki jak Twoje nie działają.

A ty co u Gruszki pod stołem siedzisz. Czy jesteś szefem związku zawodowego tych psełdo speców konsultantów Play. O telefon z ich strony się nie prosiłem skoro konsultant dzwoni i marnuje czas klienta to mam się nad nim użalać że ma ciężka prace. Musi się liczyć że ktoś mi powie kilka cierpkich słów co na ten temat myśli. Nigdy się o nic nie prosiłem takie warunki zaproponowali długi czas temu i nagle przypomnieli sobie o wieloletnim kliencie umowy na abo mam od 2007 roku i dzwonią z lux oferta by wkurzyć przez piątku człowieka. Jak jesteś taki mądry to może Ty mi wyjaśnisz czemu jako wieloletni solidni klienci mamy płacić więcej skoro w tym wypadku cena nie idzie z jakością a obsługa klienta szwankuje i nie jest dobra wizytówka firmy . Konsultant dzwoniąc do klienta powinien być przygotowany do negocjacji z klientem powiem umieć zargumentiwać czemu klient powinien dokonać zakupu danego produktu. Jak by nie patrzeć to on jest przedstawicielem firmy. Nikomu nie ubliżylem nikogo nie nazwałem burakiem jak Ty prostaku zadałem kilka trudnych pytań a konsultant skulił ogon i przeprosił że zadzwonił . Pokazuje to tylko jak konsultanci obsługi klienta są słabo przygotowani do swojej pracy. Praca dobrego handlowca nie polega tylko na przedstawieniu oferty ale także wykazaniu czemu klient powinien ją zakupić i czemu ten zakup dla niego będzie dobry

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Praca handlowca który ma pole do popisu owszem na to pozwala, ale nie praca konsultanta za 10-15zł/godzinę który ma tak naprawdę gdzieś czy coś weźmiesz czy nie bo sobie dorabia w wakacje i ma wachlarz 5 ofert którymi może się posługiwać. Jego zadaniem jest siedzieć i gadać z losowo wybranym klientem wybranym z automatu.
    Każdy operator ma w czterech literach czy jesteś z nim rok czy 10 lat (btw najgłupszy argument cebulaków -> dajcie mnie coś bo jesteś stałym ABONAMENTEM, pisownia oryginalna), bo jesteś klientem który płaci drobniaki. Specjalne oferty dostają firmy mające 50-100 numerów +.
    Jak przejdziesz do innej sieci będzie wyglądać tak samo, na dzień dobry rozkładamy ręce a po dwóch latach dadzą szajs lub po usilnych walkach 25zł.
    "CO TAK DROGO? JA JESTEM ABONAMENTEM OD 2007 roku, należy mnie się mniej" - to zapewne lista tych trudnych pytań i to z oryginalną pisownią.
    Nie lubię gdy ktoś popisuję się jak to "dojechał" konsultanta i będę bronił każdego przed takimi burakami. Mam znajomych którzy pracują jako konsultanci, aczkolwiek u innych operatorów ale tacy jak ty trafiają się tam codziennie i są zlewani i zapominani po 5 sekundach po rozmowie zamiast wypisywać i żalić się na forum

Ja popieram kolegę roberto1972. Play robi żenadę takimi szopkami. Do mnie dzwonili kilkanaście razy. Po zaproponowaniu któryś raz z kolei "fantastycznej" oferty tylko dla mnie nie wytrzymałem i wyśmiałem człowieka który do mnie dzwonił. Nawet po wypowiedzeniu umowy żadnej sensownej oferty. I nie jest tak do końca jak piszesz Adal1234. Jakby chcieli zatrzymać klienta to by to zrobili. Żona ma T-Mobile. Pierwsza oferta bez szału. Poszło wypowiedzenie. Na krótko przed wygaśnięciem umowy dzwoni konsultant z taką ofertą że nie było nad czym się zastanawiać Więc można.

Co takiego dał T-mobile Twojej żonie?Co Cię trzyma przy abonamencie?

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Cytat Zamieszczone przez kemor44 Zobacz posta
    Co takiego dał T-mobile Twojej żonie?Co Cię trzyma przy abonamencie?
    Proszę nie poruszać tematu oferty innych Operatorów na Forum Play.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Żona dostała abo z telefonem a płaci tyle co Play daje bez telefonu. I na dodatek lepsza oferta niż to co daje Play za te pieniądze
    Ja nie mam abo. Za mało internetu.

Uprawnienia umieszczania postów