Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 291 z 291 PierwszyPierwszy ... 191241281289290291
Pokaż wyniki od 2,901 do 2,905 z 2905
    Hardcore Player
    Czy naprawdę uważasz że 50 GB danych w telefonie to jest norma ? Znam osoby które na co dzień korzystają z telefonu i 5 GB im zupełnie wystarcza. Do reszty mają internet domowy najczęściej po kablu. No i te osoby zajęte są swoim biznesem a nie oglądaniem cały dzień YT albo siedzeniem na Fajsboku.
    Jest takie lobby żeby naciskać na operatorów: dawajcie jak najwięcej netu w telefonie. Uważam że jest to bez sensu bo to podnosi ceny usług (abonamentów) dla tych którzy korzystają z telefonu w sposób bardziej normalny.
    Jak komuś potrzeba 300 GB do oglądania filmów w HD to niech sobie kupi router, do tego odpowiednią taryfe albo skontaktuje z dostawcą usług światłowodowych, a nie marudzi bez sensu że mu w telefonie ciągle mało. Telefon to nie kino.

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    ja ostatnio zuzylem w telefonie 30 gb + używam mobilnego routera czasem + wifi w domu ,ale robiłem dużo speeetestów

teraz mam 15 gb Play + 5 gb Orange i powinno mi starczyć + Orange z allegro 72 gb w routerze ,a wlasnie sie ciesze ze mobilnego nie mam bo wlasnie Play siadl od wczoraj i tylko rk
    Tylko Orange adsl lub w 2021 zamiana na światłowód ;-)

moze jeszcze z play abo podpisze ale ok 30 zl
    wczoraj dostalem propozycje 29zl no limit rozmow sms mms 15gb/1 mb
    Ostatnio edytowane przez pakierhakierxd ; 20-07-2019 o 09:52

Nie siedzę na YT,nie mam mordoksiążki i innych takich idiotyzmów. Ale Netflix w uhd swoje ciągnie. A będąc w podróży lub gdzieś czekając lubię sobie obejrzeć. Po to mam żeby się nie ograniczać. Do tego fora i sporo przeglądarki. Apki i całe aktualizacje jak się pojawia to nie czekam aż wrócę żeby to robić po wifi. Sama przeglądarka miesięcznie je u mnie po 7-8GB średnio.
    Telefon to nie kino... Jak masz szajs to pewnie nie oglądasz. Ale na ponad 6calach w uhd i z HDR materiały potrafią wyglądać rewelacyjnie. Mimo małego ekranu. Mam się denerwować i oglądać w 720p? Po co męczyć oczy?
    A jak widzę jak niektórzy się cieszą tymi śmiesznymi ofertami to chce mi się śmiać. Klapki na oczach i nabijacie im kabzę tym syfem. Skoro za ten sam hajs można mieć więcej to dlaczego tu przepłacacie? Ja nie wiem co to lejek itd. Min mam średnio 40Mb/s. W zupełności wystarcza
    Ostatnio edytowane przez Rybus85 ; 20-07-2019 o 11:07

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Mam p20 pro, wole oglądać na tv 50 fhd

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Czyli rozumiem że jak jedziesz gdzieś i masz w trasie kilka h to bierzesz ze sobą telewizor? To nieźle. Nie wiedziałem że robią już składane tv 50cali ^^ W domu wiadomo że oglądamy na tv bo dużo przyjemniej. Ale po za nim pozostaje to co mamy ze sobą Czyli telefon.

Uprawnienia umieszczania postów