Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 256 z 256 PierwszyPierwszy ... 156206246254255256
Pokaż wyniki od 2,551 do 2,558 z 2558
    Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Jeśli chcesz zostać to samemu trzeba powalczyć, nawet kilka razy możesz nic nie ugrać, aż trafisz na kogoś ogarniętego.
    Jeśli Ci nie zależy to poszukaj, są tańsze oferty u innych.
    Zgadza się, zależy na kogo się trafi w BOK, widocznie juz na kliencie im za bardzo nie zależy. Dam im jeszcze jedną szansę, nie będę błagał ponieważ tak jak napisałes inni mają lepsze warunki bez względu na to czy jesteś starym czy nowym klientem

Hardcore Player Awatar czesacz
    Kiedy masz koniec wypowiedzenia?
    Tam trzeba sposobem, zadzwonić zagaić. Powołać się na wyimaginowanego znajomego co ma ofertę taką jak ta https://www.play.pl/dokumenty/2018/9...2018-01-01.pdf
    Powiedź, że chcesz zmienić sieć, ale jakby Ci zaproponowali to co koledze to z chęcią zostaniesz.

Trzeba ich podejść, skoro mówią, że nie ma co jest nie do końca prawdą i ty ich ściemniaj
    Ostatnio edytowane przez czesacz ; 08-02-2018 o 21:56

Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Kiedy masz koniec wypowiedzenia?
    Tam trzeba sposobem, zadzwonić zagaić. Powołać się na wyimaginowanego znajomego co ma ofertę taką jak ta https://www.play.pl/dokumenty/2018/9...2018-01-01.pdf
    Powiedź, że chcesz zmienić sieć, ale jakby Ci zaproponowali to co koledze to z chęcią zostaniesz.

Trzeba ich podejść, skoro mówią, że nie ma co jest nie do końca prawdą i ty ich ściemniaj
    Znam tą ofertę, mówiłem że mam ją przed nosem od znajomego....ale to tak jak groch rzucany o ścianę. Wiem teraz, że to kwestia tego, kto jest po drugiej stronie. Wszystko od człowieka zależy.

Nie ma reguły, jeden dostanie od ręki, inny po 10 rozmowach, a są tacy którzy obejdą się smakiem lub przyjmą umowę na 18 miesięcy czy zamiast 25PLN to 30PLN.
    Sam to przerabiałem, na kilku numerach i udało mi się od ręki załatwić. Jak już miałem na jednym numerze reszta to była formalność, a dalej tylko skakałem na nowsze wersje z większym pakietem netu.

Witam. Aktualnie mam ofertę rodzinną za 180 zł z 3 telefonami. Co mogę ewentualnie ugrać przy wypowiedzeniu? Czy lepiej wziąć4 x ofertę no limit za 25 zł?

Jeśli bez telefonu bierz Solo+.

Jeśli z telefonem bym chciał??

To nie wiem, od dawna nie biorę telefonu z sieci.
    Złóż wypowiedzenie na wszystkie numery, a być może coś lepszego jak ze strony zaproponują.

Uprawnienia umieszczania postów