Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 169 z 169 PierwszyPierwszy ... 69119159167168169
Pokaż wyniki od 1,681 do 1,682 z 1682
    Cytat Zamieszczone przez mwt Zobacz posta
    Niedawno wysłałam mailowo zgłoszenie dotyczące rozwiązania umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Po przeszło tygodniu otrzymałam odpowiedź listowną, w którym odniesienie do rzeczonej rezygnacji zajęło raptem jedną linijkę tekstu, zaś prawie całą powierzchnię strony zajęło prezentacja przygotowanej dla mnie oferty w wyjątkowej cenie. Wyjątkowej, bowiem w stosunku do tego co oferuje konkurencja, jest najwyżej śmieszna.

Rzeczona propozycja przygotowana dla mnie, to promocja RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM z rabatem 100% przez 6 m-cy. (Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich, minuty do wszystkich sieci, minuty na stacjonarne) za 45,00 zł miesięcznie.

Konkurencja od dawna oferuje dużo lepsze promocje za dużo mniejsze pieniądze (operator X: 39 zł, nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich, nielimitowane minuty do wszystkich sieci, nielimitowane minuty na stacjonarne, pakiet internetu 13 GB; operator Y: 29,95 zł, nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich, nielimitowane minuty do wszystkich sieci, nielimitowane minuty na stacjonarne, pakiet internetu 2 GB).

Nie rozumiem tego lamentu. Jak konkurencja ma lepszą ofertę to bez problemu można zmienić sieć. A po 2 latach wrócisz to Play, albo zmienisz znowu operatora, bo obecnie wszystkie sieci kładą większy nacisk na zdobycie nowego klienta niż utrzymanie starego. Każdy operator w wynikach chwali się ile to w danym kwartale/roku zdobył nowych klientów. A czy widział ktoś kiedyś w wynikach informację ile to klientów udało się zatrzymać? Nie.

Player
    Ja przez to, że zostałem oszukany przez konsultanta co do tego, że nie będzie telefonów i umowa niezgodna z rozmową chyba też wypowiem umowę i sobie sam wezmę przez internet. Tak jest łatwiej i prościej bez żadnego znaczenia a konsultant nie zarobi za podpisanie umowy

Uprawnienia umieszczania postów