Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 267 z 274 PierwszyPierwszy ... 167217257265266267268269 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,661 do 2,670 z 2737
    Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    W Tm też 50zł i podobnie ...
    Zawartość każdy no limit rozmów sms lub sms i mms + jakiś pakiet neta najczęściej ok. 10 gb.
    Ja na pewno nie będę przepłacać i jak skończy się umowa to mogę przedłużyć jak coś za 25/30 bez telefonu bo za 50 nie chcę lub przejśc na prepaid lub zmienić operatora.
    Kiedyś się siedziało u 1 operatora bo znajomi itp. teraz to obojętne i idziesz gdzie lepsze warunki

Cytat Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
    Sorry ale w Biedronce też się targujesz o bułki a jak nie dadzą to idziesz do innego sklepu?
    Są ceny poniżej których jak się zapewne schodzi jest to nieopłacalne dla operatora.
    Ja na przykład wolę płacić więcej niż targować się i składać wypowiedzenia, ponieważ przynajmniej wiem, że ma ze mnie operator uczciwy zysk, tak jak ja mam na swoich klientach w mojej firmie.
    Wystarczyłoby, że 3 wielkich operatorów by zwineło manatki i wróciłyby czasy abonamentów po 100zł minimum jak 8-10 lat temu.
    Pamiętajcie, że te śmieszne podsieci jak NJU itp siedzą na nadajnikach dużych sieci więc jak których z nich padnie to one razem z nim i skończyłaby się era Januszowania.
    Nie targuję się o bułki, bo wiem, że cena jest ostateczna i sklep nie sprzeda taniej bo nie zarobi. Z abonamentem tak nie jest, oferta "standardowa" jest skierowana ewidentnie do frajerów i leni którym się nie chce, albo nie potrafią "zawalczyć o swoje". I to mnie wkur...ia. Zwłaszcza, że oferta dla stałego klienta jest na wstępie gorsza niż dla nowego. Owszem, stary może coś utargować, nowy zazwyczaj nie. Ale dlaczego stary ma do wyboru albo być wyr...ym, albo tracić czas który jest najcenniejszym dobrem na jakiś dzikie podchody z operatorem?

Skoro tą samą ofertę (dla przykładu) operatorowi opłaca się zaoferować po 80 PLN (nowemu) i 100 PLN (staremu), to znaczy że 80 PLN jest ceną, na której operatora zarobi. Bo przecież przez 2-3 lata umowy do interesu dokładać nie będzie. A te 20 złotych różnicy do dodatkowy zysk na frajerze który nie walczył, nie targował się tylko zgodził się na to co dostał.

No wybacz, to ja w takiej sytuacji wolę zmienić operatora i dostać lepszą cenę niż być "wiernym klientem który w podziękowaniu dostanie co najwyżej telefon z reklamą dupnego ubezpieczenia o 9 wieczorem.

Nie ma co już być wiernym operatorowi nic z tego się nie ma, jak nie on jest inny

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Wcale nie ma żadnej męczarni z kartą. W domu spokojnie przelew za 50 zł raz na 2 miesiące i paket automatycznie odnowi się sam. Wszystko no limit i 10 GB neta za 25 zł. Który abo tak ma ? sam przechodze na karte na dniach bo to co mi proponują jest trochę smieszne. Mam abo za 39,99 a dzwonią mi z propozycją tego samego tylko o 2 GB wiećej netu za 59 zł....jakiś zart chyba Na karcie jest o połowę taniej. Spoznilem się toche bo w orange mieli za 25 zł no limit i...35GB netu !

No jasne można cyklicznie ładować, konto w banku już prawie każdy posiada

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Hardcore Player
    Trzeba straszyć konkurencją i wołać o ofertę za 25 lub 30 zł mies., no i mówić, że karta w Play jest nieatrakcyjna.

Player Awatar atqa

Red face

Cytat Zamieszczone przez Parafinowany Zobacz posta
    Wszystko no limit i 10 GB neta za 25 zł. Który abo tak ma ?
    Mój tak ma no i
    Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    ... w abo mam to ot tak, a i nawet w cenie karty (Solo+ za 25PLN).
    Ostatnio edytowane przez atqa ; 19-06-2018 o 06:54

Nie rozumiem istnienia połowy wpisów.
    1. Na to samo narzekają na forach pozostałych operatorów. Każdy się dziwi, że nie dostaje co rok co raz taniej i nikt nie rozwija czerwocyh dywanów.
    2. Czekam czasów, aż w końcu z wielkiej czwórki zrobi się wielka trójka i ceny wskoczą do góry
    3. Posprawdzajcie tak ile kosztuje sam abonament w niemieckim t-Mobile z rozmowami, sms bez limitu i około 10 GB. Taka taryfa XL, bez telefonu prawie 80 euro.

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Wszystko zależy od punktu odniesienia - przy ich płacach 80 euro to nie to samo co dla przeciętnego Polaka. Druga sprawa to poziom obsługi klienta, przestrzeganie praw konsumenta itd. Jesteśmy trzecim światem pod tym względem.

- - - Updated - - -

Ja też nie rozumiem wielu wpisów tutaj. Nie dają dobrej oferty? To siup do konkurencji, która rozwija czerwony dywan dla nowego klienta

Po co przepłacacie? Mi Play po 8 latach takie ścierwo proponował że szok. Nie pomogło wypowiedzenie umowy. Więc bez żalu się pożegnałem
    Teraz mam na kartę u innego operatora. 25zł. Co to za problem raz w miesiącu 3 razy kliknąć w aplikacji bankowej na doładowanie konta? Mam no limit,mnóstwo internetu i zasięg razem z prędkościami internetu bez porównania do Play. Na tą chwilę jeszcze mam jakieś 145GB. Niedługo wpadnie kolejne 43(i co miesiąc coraz więcej).
    Na takim podejściu do klienta dziwię się że ludzie u nich jeszcze umowy przedłużają. Żonie kończyło się w TM. Oferty kiepskie. Poszło wypowiedzenie. Dzwonili kilka razy też lipą. I jakieś 2-3 tyg przed wygaśnięciem umowy dostała taką ofertę że warto było zostać. Wszystko bez limitu,internet 10 GB z którego nie zużywają pakietu socjalnego.media,radia internetowe,niektóre TV internetowe itd. Do tego telefon który wtedy był wart 1599zł. Wszystko razem za 58zł. Więc porównajcie ten szajs co proponują w Play bez telefonu za 50zł...

Uprawnienia umieszczania postów