Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 167 z 192 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169177 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,661 do 1,670 z 1913
    Przeczytałem regulamin oferty i mam parę pytań, a więc:
    1. Jeśli dobrze rozumiem w SOLO M+ po przekroczeniu 7 GB neta tracimy możliwość korzystania z internetu!
    Rozumiem że pakiety jakieś można po tym wykupić?

2. W L+ po przekroczeniu 10 GB jest ten lejek 1 Mb/s jak to się sprawuje w rzeczywistości po tych 10 GB? Czy po przekroczeniu tych 10 GB i korzystaniu z tego lejka jest to tylko na nadajnikach PLAYa czy również roamingu krajowym

3. Czy net działa w LTE w roamingu krajowym czy tylko na nadajnikach PLAY?

4. Jeśli chodzi o TIDAL jestem kompletnie zielony w tym. Czy jest jakaś opłata aktywacyjna i pozniej jakieś opłaty za użytkowanie?

5. Są te taryfy SOLO z wpychanym pakietem TV z którego praktycznie nikt nie korzysta czy ten pakiet TV jest też dokładany w taryfach M+ i L+ ?

Zastanawiam się własnie nad wybraniem oferty i wacham się. Mam obecnie 4GB i mi starcza, ale nie wiadomo jak to bedzie w przyszłości. Wiadomo bede miał więcej neta, więc i więcej możliwości i juz te 7GB może nie zawsze mi starczać. Teraz miałem abonament ~46 PLN, więc te 40 PLN i nielimitowany i tak byłby tańszy ale nie jestem w stanie na obecna chwile powiedzieć czy jest to mi potrzebne.
    Ostatnio edytowane przez Czesiio ; 11-01-2017 o 08:35

Hardcore Player Awatar czesacz
    1. Tak, odcinają net. Pakiety rzecz jasna są, 1, 5, 10GB oraz Nielimitowane GB.
    2. Akurat mam M+, ale w innej taryfie miałem NGB i po 10GB net śmigał ok, na nadajnikach Play i roamingowych.
    3. Tylko Play, jak w każdej innej ofercie.
    4. Promocja Tidal za 0PLN została zakończona. I ile masz ją aktywną to nadal takowa będzie w innym przypadku kosztuje to 19.,99PLN/msc..
    5. Czytałem, że jest wersja z Tv, ale regulaminu nie było mi dane zobaczyć.

Za każdym razem jak aneksowałem umowę konkretnie mówiłem jaka i tylko jaka oferta mnie interesuje. Nigdy nie złożyłem wypowiedzenia zawsze otrzymałem to co mnie interesowało. Na pytanie skąd wiem ze taka oferta istnieje podawałem jako źródło to forum. Uważam że lepiej jest samemu zadzwonić niż czekać na telefon ze strony sieci. Ostatnio tak jak pisałem w tym temacie szybko przedłużyłem swoje 3 numery na ofertę za 25pln no limit 7gb neta na czas nieokreślony. Wystarczył jeden argument przeniesienie numerów do innej sieci w trybie od teraz. Wszystko zależy kogo macie z drugiej strony.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Najlepiej mieć też w zanadrzu zbliżoną ofertę konkurencji.

Witam,

obecnie posiadam formułę Rodzina 4.0 za 114,99zł, umowa kończy się w czerwcu. Czy ktoś z obecnych na forum przedłużał może teraz umowę rodziną przez telefon z DUK? Na co można liczyć w tej chwili?

Pozdrawiam

SOLO M+ Tylko SIM 25 PLN ( no limit komórki , stacjonarne, SMS/MMS do tego 7 GB internetu ) - oferta na czas nieoznaczony.
    Za pierwszym razem udało się.Trzymałem ich do końca zostało 9 dni do zerwania umowy

Chciałeś ich przetrzymać i przyprawić o zawał serca

Player
    Ja aneksowałem umowę solo L z tv abonament 155 złotych i telefon za złotówkę. Oczywiście może nie super nowy bo samsung s6 egde plus ale jest ok bo s7 egde nowszy ale za mały bo ma 5,5 cala a ten ma 5,7 a 5,5 to mam ale lg g flex 2 więc różnica jest w calach i to mnie interesowało plus aparat

Cytat Zamieszczone przez langolier Zobacz posta
    Najlepiej mieć też w zanadrzu zbliżoną ofertę konkurencji.
    Oferty konkurencji aż tak bardzo nie odstają od oferty z plusem za 25 PLN (no limit komórki, stacjonarne, SMS/MMS, 7 GB internetu ), którą trzeba wyprosić, po uprzednim wypowiedzeniu umowy.
    Różowi bez proszenia oferują (no limit komórki, stacjonarne, SMS, 10 GB internetu) też za 25 PLN. Pomarańczowa brać oferuje - również bez proszenia - (no limit komórki, stacjonarne, SMS, 18 GB internetu) za 28 PLN. Dodam, że powyższe są ofertami pre-paid.

Są i tacy co przy umowie na 12 miesięcy dają 10 miesięcy za 10PLN, a 2 za 36.99. To średnio daje 14,49PLN/msc bez nielimitowanych stacjonarnych, a z nimi 16.49PLN/msc (+2PLN/msc). Oczywiście no limit + 10GB.

Uprawnienia umieszczania postów