Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1682

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Przeczytałem regulamin oferty i mam parę pytań, a więc:
    1. Jeśli dobrze rozumiem w SOLO M+ po przekroczeniu 7 GB neta tracimy możliwość korzystania z internetu!
    Rozumiem że pakiety jakieś można po tym wykupić?

2. W L+ po przekroczeniu 10 GB jest ten lejek 1 Mb/s jak to się sprawuje w rzeczywistości po tych 10 GB? Czy po przekroczeniu tych 10 GB i korzystaniu z tego lejka jest to tylko na nadajnikach PLAYa czy również roamingu krajowym

3. Czy net działa w LTE w roamingu krajowym czy tylko na nadajnikach PLAY?

4. Jeśli chodzi o TIDAL jestem kompletnie zielony w tym. Czy jest jakaś opłata aktywacyjna i pozniej jakieś opłaty za użytkowanie?

5. Są te taryfy SOLO z wpychanym pakietem TV z którego praktycznie nikt nie korzysta czy ten pakiet TV jest też dokładany w taryfach M+ i L+ ?

Zastanawiam się własnie nad wybraniem oferty i wacham się. Mam obecnie 4GB i mi starcza, ale nie wiadomo jak to bedzie w przyszłości. Wiadomo bede miał więcej neta, więc i więcej możliwości i juz te 7GB może nie zawsze mi starczać. Teraz miałem abonament ~46 PLN, więc te 40 PLN i nielimitowany i tak byłby tańszy ale nie jestem w stanie na obecna chwile powiedzieć czy jest to mi potrzebne.
    Ostatnio edytowane przez Czesiio ; 11-01-2017 o 08:35

Uprawnienia umieszczania postów