Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 1 z 240 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 2394

Thumbs up Przedluzenie umowy - slaba oferta

Witam,

Ja mam takie pytanie co do oferty Play. Czy bedzie ona jakos niebawem aktualizowana bo nie ukrywam ale na obecna chwile jest bardzo slaba....

Obecnie place na fakturach kolo 40-45zl w tym brak rozmow nielimitowanych na stacjonarne.
    Patrzac na umowe przedluzeniowa (tylko SIM):

1) Play - aby miec wszystkie rozmowy, smsy za free = abonament 49.99 zl (jestem 6lat w play)

a teraz konkurencja przechodzac do niej jako nowy klient....

1/2 sa to abonamenty w ktorych play przegrywa o 20zl

3/4 karta - miesieczne doladowania

Co za roznica czy ktos ma 3Gb internetu czy 2x wiecej dla stalego klienta. Kazdy bedac w domu, pracy korzysta z wifi, filmow raczej nikt przez telefon nie sciaga. Glownie uzywany internet jest do komunikatorow, facebooka. Ta promocja to taka sciema troche (masz duzo neta i tak go nie wykorzystujesz ale damy Ci jeszcze raz tyle ).

Czy Play zamierza wypuscic jakas konkurencyjna oferte bo nie ukrywam ale przedluzac umowe za prawie 50zl sie totalnie nie oplaca gdy na rynku sa oferty prawie 2x tansze...
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 22-11-2015 o 17:18 Powód: Usunięcie ofert konkurencji

Hardcore Player Awatar czesacz
    Wypowiedz umowę, a może dostaniesz no limit + 250mb netu za 19.50PLN.

Wypowiedz umowę, czekaj na telefon konsultanta, wysłuchaj go i przedstaw lepszą ofertę 3-ego opa. Może dostaniesz identyczną, albo lepszą (stacjonarne i mmsy do wszystkich za free) Tylko sprawdź czy internet LTE dobrze Tobie chodzi bo wielu użytkowników zgłasza teraz problemy (sam tego doświadczam).
    Ostatnio edytowane przez Niecierpliwy_ ; 22-11-2015 o 15:24

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Może warto się zainteresować ofertą na kartę http://www.play.pl/oferta/play-karta.../formula-play/
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    Może warto się zainteresować ofertą na kartę http://www.play.pl/oferta/play-karta.../formula-play/
    Jak coś to lepiej negocjować z grupą utrzymaniową Za kilkanaście złotych więcej możesz uzyskać o niebo lepsze warunki bez cyrografu na 2 lata

Cytat Zamieszczone przez Niecierpliwy_ Zobacz posta
    Jak coś to lepiej negocjować z grupą utrzymaniową Za kilkanaście złotych więcej możesz uzyskać o niebo lepsze warunki bez cyrografu na 2 lata
    A jak to wyglada przy negocjacjach, bo jakby zeszli do 29zl za ta usluge na karte dla stalego klienta to ok. Chyba ze cen nie ruszaja.

Tak samo czy internet w tej ofercie na karte po wyczerpaniu spada do 1Mb/s ???
    Ostatnio edytowane przez Sunny ; 22-11-2015 o 18:08 Powód: dopisek

Cytat Zamieszczone przez Sunny Zobacz posta
    A jak to wyglada przy negocjacjach, bo jakby zeszli do 29zl za ta usluge na karte dla stalego klienta to ok. Chyba ze cen nie ruszaja.

Tak samo czy internet w tej ofercie na karte po wyczerpaniu spada do 1Mb/s ???
    Zejdą, zejdą jak wyśmiejesz ich propozycję i przedstawisz lepszą od konkurencji A warto trochę poczekać i ponegocjować. Internet wtedy jest off.
    Ostatnio edytowane przez Niecierpliwy_ ; 22-11-2015 o 18:52

A to odpada skoro Internet po pakiecie znika zamiast lejka.

Tak samo nic nie pisze o MMSach w regulaminie czy sa naliczane dodatkowo czy w pakiecie Unlimited

Są w pakiecie MMS i SMS do wszystkich, darmowe rozmowy do wszystkich i do tego nielimitowane stacjonarne.

Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Wypowiedz umowę, a może dostaniesz no limit + 250mb netu za 19.50PLN.
    Nie lepiej zapytać się o RePay 29,99 tylko sim no limit na wszystkie połączenia i 5giga..lub 39,99 z 10giga czy tam bez limitu chyba jest ale do tych 10giga w reg jest, bez umowy na 12,15,24 tylko ona jest miesięczna i co miesiąc się przedłuża. Ja tak mam w abonamencie.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie.PNG1.PNG
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	4.4 KB
ID:	3408

Nazwa:	Przechwytywanie.PNG2.PNG
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	21.6 KB
ID:	3409

Nazwa:	Przechwytywanie.PNGcc.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	55.7 KB
ID:	3410

Ostatni link przedstawia fakturę bez zgody marketing. ale włączyłem i od grudnia mam 29,99

Pakiet smartfon włączyłem testowałem przez miesiąc wiec oczywiste że policzyli.

Strona 1 z 240 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów