Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 205 z 205 PierwszyPierwszy ... 105155195203204205
Pokaż wyniki od 2,041 do 2,046 z 2046
    Player
    @krzem88
    Ja mam tę ofertę o której wyżej pisze @czesacz i @Cichy51

Pytałem dzisiaj o ofertę na przedłużenie umowy Solo M/L+ 7GB/10GB, 25/40PLN na czas nieokreślony, to pani powiedziała że nie ma takiej oferty, jak powiedziałem że kolega wczoraj właśnie taką dostał, to pani powiedziała że dostał chyba ofertę specjalną. Jak zapytałem czy ja też mogę taką otrzymać, znów odpowiedział że nie ma takiej oferty, ściema czy prawda? Próbować dalej?

@jaras1966. Ściema, oferty takie są dostępne. Trzeba próbować, tak jak jest to tu pisane - jeden dostanie za pierwszym razem, a drugi za 10 razem. Jak nie pomoże, to wyślij wypowiedzenie. Wtedy na pewno dostaniesz

Cytat Zamieszczone przez jaras1966 Zobacz posta
    Pytałem dzisiaj o ofertę na przedłużenie umowy Solo M/L+ 7GB/10GB, 25/40PLN na czas nieokreślony, to pani powiedziała że nie ma takiej oferty, jak powiedziałem że kolega wczoraj właśnie taką dostał, to pani powiedziała że dostał chyba ofertę specjalną. Jak zapytałem czy ja też mogę taką otrzymać, znów odpowiedział że nie ma takiej oferty, ściema czy prawda? Próbować dalej?
    W rzeczywistości - prawda i nie zupełna prawda.
    Nie zupełna to taka, że te oferty FIZYCZNIE są. I tyle.
    A prawdą będzie to, że TAKA oferta nie jest przypisana do twojego konta abonenckiego. Wiec konsultant "zwykły" do jakiego trafiasz po kontakcie z BOK jej (takiej oferty) w rzeczywistości nie może Ci przedstawić.
    Orgsnoleptyvznie sprawdzane. Nawet w taki sposób, że mogłem "podejrzeć" od strony monitora jakieś oferty są podpięte pod moje konto (ale to już w salonie stacjonarnym ofc).

Czytaj posty @czesacz, @Cichy51, i moje - będziesz wiedział jakie podjąć kroki.
    Nie patrz na ridika.

Qirozum nie wprowadzaj w błąd - jak zwykle zresztą. Ja przy "zwyklym" konsultancie dostałem taką ofertę, zresztą nie tylko ja, co zostało tu nie raz napisane. Ale ty jak zwykle swoje głupoty piszesz - jakie przypisanie do konta. Nie bredź
    Ostatnio edytowane przez Riddick1500 ; Dzisiaj o 18:01

@up,
    - jedyne miejsce jakie znasz, to krzesło klienta w salonie Play.
    Więc wybaczam ci twoja indolencje.
    Twoje projekcje wyrażaj z kolegami w piaskownicy lub psu zabaw - bo taki poziom prezentujesz.

Twoja opinia o mnie interesuje mnie tyle co zima w 1978

Uprawnienia umieszczania postów