Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 274 z 274 PierwszyPierwszy ... 174224264272273274
Pokaż wyniki od 2,731 do 2,740 z 2740
    Hardcore Player Awatar czesacz
    Zrób np zgłoszenie odnośnie tej oferty, napisz że Ci oferowali i chcesz takową.

dzwonili, ja dzwoniłem, przed chwilą na czacie pisałem i brak możliwości skorzystania z tamtej oferty. rozmawiam wciąż nie z tymi ludźmi co potrzeba. no chyba że Oni nie chcą już ze mną …

Dużo zależy na kogo się trafi podczas rozmowy ostatnio dla ojca dostałem ofertę za 25 PLN bez zobowiązania czasowego podczas jednej rozmowy bez wypowiedzenia. Oczywiście na początku sciemniali że nie ma takiej oferty ale po 3 min już się odnalazla.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

no ja nie mogę trafić na osobę przychylną moim oczekiwaniom

Witam,
    Obecnie posiadam ofertę o której mowa w tym wątku czyli no limit + 7gb neta za 25 zl na czas nieokreślony. Piszecie też że jest oferta z 10 gb neta. A czy ktoś posiada wiedzę na temat jakiejś oferty z większą ilością neta? Najchętniej no limit + 30 gb neta lub więcej za kwotę ok. 35 zł

Play Next 45 zł miesięcznie. W ramach abonamentu dostępne są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 50 GB Internetu i pakiet roamingowy.

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Albo zmień sieć pewna sieć na R ma za 35zl 50 gb +n. Sms mms +n. Rozmowy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Player
    Zdradź więcej szczegółów na temat tej sieci na R i w/w oferty.

Póki co , to PLAY nie dodał żadnej następczyni oferty za 25 PLN - a szkoda bo przydałaby się większa paczka neta z pełną prędkością ( powiedzmy z max. ceną do 40-45 PLN wzorem PLAY NEXT ).

Przepraszam, że raczej nie w temacie wątku, gdyż nie chodzi mi o przedłużenie umowy, ale o negocjowanie zaproponowanych ofert. W styczniu będzie się kończyć umowa na jeden z numerów, który mam u innego operatora. Obecny operator przedstawił mi propozycję przedłużenia umowy, jednakże zaproponowana oferta nie do końca mnie satysfakcjonuje. Stąd pytanie, czy da się w P4 negocjować oferty nie będąc jeszcze ich klientem? Kontaktowałem się z P4 e-mailowo, przekierowali mnie na czat z konsultantem sprzedaży, gdzie również stwierdzili, że mogą zaproponować oferty takie jakie są na stronie internetowej.

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    TLK, napisałem na priv

Uprawnienia umieszczania postów