Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 295 z 295 PierwszyPierwszy ... 195245285293294295
Pokaż wyniki od 2,941 do 2,947 z 2947
    Hardcore Player Awatar czesacz
    Zaniechaj, już to przerabialiśmy i każdy już wie co masz, co zmieniasz etc.. Daj żyć.

pakierhakierxd kogo to interesuje co ty masz co ty wolisz. Nawaliłeś na tym forum 3455 postów z czego 3400 to jedna wielka kupa. Ogarnij się człowieku. Nie masz nic ciekawego do napisania to wyjdz na spacer. (...) nas interesuje co u ciebie działa dobrze na tych twoich wschodnich terenach a co nie . Co ty wolisz a czego nie wolisz. Temat jest o ofercie Play a nie orange. Czy laci z nami pilot ktos wogóle moderuje na tym forum? Gdzie jest administracja. Temat dotyczy oferty play i co mozna ugrac w tej sieci bedac stałym klientem.
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 09-10-2019 o 14:12 Powód: Zgodnie z Regulaminem

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Usunięte
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Wracając do tematu. Miarą oferty P4 może być raport z przeniesień numerów. Według którego P4 przegrywa z kretesem minus 63 tysiące klientów.
    Gdyby nie utrzymaniówki było by pewnie jeszcze gorzej. W dzisiejszych czasach mozna wygrywać tylko jakością a i tu P4 wygląda słabo wiec wynik jest jaki jest . Ściągniecie kolejnych celebrytów nic nie da trzeba myśleć o stałych lojalnych klientach. Jeden zadowolony klient przyciągnie 10 kolejnych a jeden niezadowolony zabierze 100. Stara prawda związana z sprzedażą.

Źle na to patrzysz. Jak ktoś jest numer jeden to silą rzeczy że w końcu może stracić stołek na rzecz kogoś kto ma taniej.
    Plus dopiero na dniach ma podnieść ceny ofert, a nadajniki ma już zapchane (na podlasiu mam znajomych którym ucina rozmowy bo kombinują z kolejkowaniem) i dodatkowo nie modernizują ich więc za parę miesięcy kicha będzie totalna.
    Dodatkowo nie wiem czy słyszałeś ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Nie zmieniam sieci mam 3 numery w abo od początku P4 jadę na utrzymaniowkach po 25 PLN . Używam też T-Mobile jako numeru służbowego i jakość jest porównywalna w Łodzi . Co do plusa się nie wypowiem ale to prawda że może tyle zyskał bo nie zrobił korekty cen do góry co nie zmienia jednak faktu że P4 straciło najwięcej w ostatnim kwartale

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Player
    Podepne sie dawno mnie nie bylo.

Otoz Zonie skonczyla sie umowa (ktora przeszla na nieokreslony). Jakie wnioski ?

Play nie dzwonil juz z oferta utrzymania, musielismy sami zglaszac chec podjecia negocjacji. I co sie okazuje ?

Ma: 30 zl abo, nolimit do 10 GB internet, nielimitowane smsy/mmsy/polaczenia itp, pakiet TV podst.

Oferta przedluzeniowa ze strony play na tylko sim:

45 zl na w/w opcje, ktore juz posiada z 24 miesiecznym kontraktem.

Takze, wydaje mi sie ze osiagnela juz wszystko co mozna bylo dostac.

Ja mam to samo co ona, za 25 zl, tak wiec rowniez przechodze na nieokreslony. Bo tak jak ktos juz wyzej napisal TANIO juz bylo.

Uprawnienia umieszczania postów