Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 67 z 228 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 2279
    Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Na kartę przejdzie.
    Dzięki za info. Teraz trzeba będzie poczekać jeszcze w takim razie. Z ciekawości przejrzę jak wyglądają ceny na kartę.

Hardcore Player Awatar czesacz
    W Formule Unlimited masz no limit rozmowy i smsy oraz 6GB netu za 25PLN/msc.

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Teraz jak ktoś jest nowym klientem i nie chce brać telefonu to lepiej brać ofertę na kartę,powinni zrobić nowe tańsze oferty tylko sim !
    Plus prepaida jest że bez umowy a doładowanie cykliczne można ustawić na 30 zł mies. przez payu
    Ostatnio edytowane przez pakierhakierxd ; 09-06-2016 o 10:34

dzis bez złożenia wypowiedzenia telefon na *500/8/2 Konsultant poinformaowal ze Replay Formuła Unlimited na zawsze extra - juz nie ma takiej oferty.Jutro składam wypowiedzneie z przejsciem na karte i tak lepiej na tym wyjde bo 5zł mniej i 1 GB wiecej neta.

Cytat Zamieszczone przez niuteq Zobacz posta
    dzis bez złożenia wypowiedzenia telefon na *500/8/2 Konsultant poinformaowal ze Replay Formuła Unlimited na zawsze extra - juz nie ma takiej oferty.Jutro składam wypowiedzneie z przejsciem na karte i tak lepiej na tym wyjde bo 5zł mniej i 1 GB wiecej neta.
    Ja dzisiaj robię to samo , składam wypowiedzenie. oddzwonili do mnie niby z działu utrzymania a oferty dawali jak ze strony. Jednym słowem po kilku latach żegnaj Playu!!!

Tez bym przeszedl na prepaid bo oferty tylko sim to nieporozumienie .Lepsza jest karta.

No i wypowiedzenie złożone! Teraz czekamy tylko na sierpień żeby pożegnać po siedmiu latach sieć Play!!!

Co do Orange idziesz na prepaid

Kończy mi się również umowa na telewizję i internet i raczej pójdę z całym pakietem. Choć powiem że gdyby Play się wykazał to zostanę bo dotychczasowy dostawca telewizji i neta daje mi bardzo dobre warunki na przedłużenie umowy. A tak to po zakończeniu umowy zostanę na dwa tygodnie w Play na kartę do zakończenia umowy telewizji i internetu, a potem z pakietem do konkurencji.
    Ostatnio edytowane przez kontki ; 11-06-2016 o 15:48

Bardzo zawiodłam się na sieci play i stosunku do wieloletniego klienta. Zrobiłam krótkie rozeznanie-co jak i gdzie i stwierdziłam, że w zasadzie czemu miałabym dalej być w play skoro inne sieci oferują ciekawsze warunki albo porównywalne na start, podczas gdy w play po tylu latach mam lipę. Zadzwoniłam i dostałam inną propozycję. Pani nie potrafiła zrozumieć, że zamiast 7 GB internetu którego nigdy nie zużyję wolę tańszy abonament, że nie interesują mnie złudne promocje w stylu 3 mc gratis. Po napisaniu zgłoszenia do play odpisano mi, że przekażą sprawę do DUK w celu przedstawienia korzystniejszej oferty. Następnego dnia dostałam telefon, ale pomimo, że telefon odebrałam od razu-dana osoba się rozłączyła. Oddzwoniłam na ten sam numer, czyli na nr obsługi klienta i sympatyczny pan niestety nie przedstawił mi nic nowego, zaczął od punktu wyjścia, czyli od oferty którą sama mogę znaleźć sobie na stronie internetowej, nie mogę mu nic zarzucić, bo chociaż nic ciekawego mi nie zaproponował, to przynajmniej rozmowa była w porządku. Dzisiaj zadzwoniła do mnie arogancka konsultantka. Zaproponowała znów te same warunki co na początku, które są dostępne na stronie, z tym że ten sam telefon w 3 razy droższej cenie niż wcześniej.Pani była oburzona, że oczekuję czegoś lepszego i że nie chcę przedłużyć umowy tak by mieć wyższy abonament. Kiedy wytłumaczyłam, że za pierwszym razem przedstawiono mi taką i taką propozycję, ale wolałabym, żeby było mniej internetu i dzięki temu niższy abonament, pani wyraziła zdziwienie, że w ogóle ktoś zaproponował coś innego niż to co jest na stronie. Serio? Tak play traktuje wieloletnich klientów? Stracili czas mój i swoich pracowników. Po co dzwonić kilka razy z tą samą lub droższą ofertą? Czemu nie istnieje żaden przepływ informacji miedzy pracownikami? Dzisiejszy telefon przesądził o tym, że zmieniam sieć. Mąż i mama mieli się przenieść do play, bo kiedyś bardzo zachwalałam, że mają najkorzystniejszą ofertę i dbają o klienta, a skończyło się tak, że ja przeniosę się do ich sieci

Uprawnienia umieszczania postów