Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 3 z 279 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2789
    Hardcore Player
    Ja bardzo chętnie jako dodatkowy SIM do abonamentów za kilkaset zł.Takie czasy gdzie każdy chce coś gratis.Trzeba jasno przyznać ,że oferta lojalnosciowa w Play jest bardzo słaba,praktycznie jej nie ma .

Do mnie dzisiaj zadzwonił konsultant.Na wstępie zapytałem czy dzwoni z działu utrzymania klienta.Powiedział,że dzwoni ze standardową ofertą ze strony Na to ja mu,że pomarańczowi za ten sam abo i ten sam telefon SG5 (cena u pomarańczowych za tel. 10zł wyższa) dają mi 6 miesięcy abonamentu gratis!Na to Pan się rozłączył...lol...To ma być oferta ,żeby utrzymać klienta?Hehehe.Po 8 latach czas na powrót do pomarańczy.

Nie od dziś wiadomo, że złożenie wypowiedzenia jest jedynym sensownym rozwiązaniem ( jestem tego najlepszym przykładem bo jestem w Play od początku wejścia na rynek) i każde przedłużenie jest poprzedzone rezygnacją. Swoja drogą ja już przywykłem do tego rytuału i nie sprawdzam ofert przedłużenia na www bo są delikatnie mówiąc jeśli nie kiepskie to słabsze od konkurencji, jestem w trakcie kolejnego wypowiedzenia ( umowa do końca grudnia) i nawet już dostałem ofertę , sęk w tym ,że jest to oferta bez telefonu ( 39,99 abo ,no limit na połączenia, net 4GB i 6 m-cy abo gratis więc jak widać można), a chciałbym już wymienić moją LG G2 na coś nowszego :-).
    Podsumowując - wypowiedzenie lekarstwem na kiepskie oferty dla stałych klientów :-)

Jakoś w zeszłe wakacje przedłużyłem umowę za 49 wszystko nielimitowane i 2 GB internetu
    umowa kończyła mi się 31.10 i od sierpnia zaczęły się telefony w sumie z jedną propozycją
    ale szczytem bezczelności była próba wmówienia mi że dużo lepszą
    za 39 miałem dostać komórki i SMSy nielimitowane plus 1,5 GB internetu, pani w słuchawce zachwalała
    że dla stałego klienta (8.5 roku abonamentu) na którym im zależy mają specjalną ofertę utrzymaniową
    Jak sobie doliczyłem plus 10zł za stacjonarne to oferta super hiper urzymaniowa wyszła mi gorsza od tej którą
    miałem do tej pory
    Poirytowany poczekałem do końca umowy i jako że nic innego nie dostałem, wypowiedziałem ją.
    Szczytem cynizmu było ze strony PLAY wysłanie do mnie po wypowiedzeniu jeszcze raz tej oferty mailowo jak również pisemnie.
    Jak kolejny raz czytam słowa to mnie trafia "Pragniemy przekonać Pana do pozostania w naszej sieci. Specjalnie dla Pana przygotowaliśmy poniższą ofertę..."
    W międzyczasie dostałem propozycję od zielonych WSZYSTKIE rozmowy nielimitowane (komórki stacjonarne i smsy) i 1GB internetu za 19zł
    Czekam tylko do końca grudnia...

Witam,
    Czy z okazji świąt planowane jest wprowadzenie jakiś promocyjnych abonamentów dla osób przedłużający umowę ?

Hardcore Player Awatar m@rtin
    Najlepiej obserwować w grudniu http://www.blogplay.pl/

Cytat Zamieszczone przez Maciej 42 Zobacz posta
    Nie od dziś wiadomo, że złożenie wypowiedzenia jest jedynym sensownym rozwiązaniem ( jestem tego najlepszym przykładem bo jestem w Play od początku wejścia na rynek) i każde przedłużenie jest poprzedzone rezygnacją. Swoja drogą ja już przywykłem do tego rytuału i nie sprawdzam ofert przedłużenia na www bo są delikatnie mówiąc jeśli nie kiepskie to słabsze od konkurencji, jestem w trakcie kolejnego wypowiedzenia ( umowa do końca grudnia) i nawet już dostałem ofertę , sęk w tym ,że jest to oferta bez telefonu ( 39,99 abo ,no limit na połączenia, net 4GB i 6 m-cy abo gratis więc jak widać można), a chciałbym już wymienić moją LG G2 na coś nowszego :-).
    Podsumowując - wypowiedzenie lekarstwem na kiepskie oferty dla stałych klientów :-)

Dobrze o tym wiedzieć za niedługo kończy mi się umowa.
    Wypowiadasz i jak dają lepsze warunki anulujesz wypowiedzenie, tak ?

Hardcore Player Awatar m@rtin
    Jak przedłużasz umowę, to automatycznie wypowiedzenie zostaje anulowane.

Zapomniałem dodać że znajomy który pracuje w salonie PLAY jak zobaczył przygotowaną dla mnie ofertę przedłużeniową
    to się za głowę złapał !!
    Bo w salonie do umowy za 39.9 internetu dają 3 GB !! a szanowna sieć specjalnie dla mnie dała 1,5

Cytat Zamieszczone przez swir2701 Zobacz posta
    Zapomniałem dodać że znajomy który pracuje w salonie PLAY jak zobaczył przygotowaną dla mnie ofertę przedłużeniową
    to się za głowę złapał !!
    Bo w salonie do umowy za 39.9 internetu dają 3 GB !! a szanowna sieć specjalnie dla mnie dała 1,5
    To standardowa oferta. Chyba każdy ją dostaje po wypowiedzeniu

Uprawnienia umieszczania postów