Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 2 z 279 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 2789
    Nie wiem gdzie nawet to sprawdzic bo na stronce nie ma takiego czegos, nawet jesli wchodze przez konto poprzez przedluzenie umowy.
    Mi wyskakuje 49.99zl za taka umowe i to na czas okreslony 24 miechy.

Widać , że nie czytasz ze zrozumieniem tego co ci ludzie piszą. Na strony Play to sobie 100razy mozesz wchodzić i tam nic nie znajdziesz. Jak ci się kończy umowa to idź do salonu i złóż wypowiedzenie. Skontaktuje się z tobą ktoś z Play to negocjuj ofertę na czas nieokreślony za 29,99 . Masz w niej nielimitowane rozmowy do wszystkich i na stacjonarne.Do tego SMS/MMS-y bez limitu i 5GB internetu.Regulamin http://www.play.pl/dokumenty/2015/85...2015-08-27.pdf Bez wypowiedzenia nie masz szans na dobrą ofertę.

@grazia1963 dobrze piszesz... na infolinii to są dopiero ukryte dobre promocję... żadna strona czy tam punkt.. Piszę ci zapytaj się o Replay 29,99

Tylko wpierw wypowiedz umowę. Bez tego nic nie ugrasz. Powiedzą Tobie, że ta oferta nie jest dla Ciebie - przerabiałem to

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez grazia1963 Zobacz posta
    Widać , że nie czytasz ze zrozumieniem tego co ci ludzie piszą. Na strony Play to sobie 100razy mozesz wchodzić i tam nic nie znajdziesz.
    Nie hejtuj kolego. Zaprzestań napastliwego i opryskliwego tonu. Wystarczy wystosować zgłoszenie w Play24 lub zadzwonić do konsultanta, a specjaliści Play bardzo chętnie wyjaśnią Tobie wszystkie twoje wątpliwości.
    Strona operatora również obfituje w przydatne dla klientów informacje, a nie zapominajmy także o blogu rzecznika prasowego Play, Marcina Gruszki - tam zawsze masz najświeższe informacje.

Poza tym, sam widziałem że Ewa Farna podpisała umowę i śpiewająco, kręcąc się wokół własnej osi wybiegła z salonu, cała w skowronkach. Więc wierzę, że warunki są świetne.

PLAY - inni operatorzy zresztą chyba też - przestał dbać o abonentów. Trochę tej polityki nie rozumiem, gdyż zdawać by się mogło, że abonenci zapewniają im gwarantowany dochód. Jest jednak dokładnie odwrotnie. Mam abonament na PLAY ONLINE i działa on dokładnie w tej samej lokalizacji na tym samym modemie i tym samym komputerze, gorzej niż na kartę. Mam jeszcze dwa abonamenty na telefony, ale z telefonami nie ma żadnych problemów, poza tym, że oferta na przedłużenie, była kiepska - zachodzę w głowę, dlaczego przedłużyłem umowę, skoro mogłem przejść na kartę.

Oferty też są marne. To moja ostatnia umowa, gdy wygaśnie przechodzę na kartę, bez umowy. Będę miał możliwość doładowywania tak jak chcę i ile w danym momencie potrzebuję - wyjdzie taniej. Poza tym zawsze będę mógł przejść do innego operatora, gdy okaże się, że jego oferta jest atrakcyjniejsza.

Nie potrzebują abonentów - bez łaski - ja sobie poradzę.
    Ostatnio edytowane przez Cyfrowy Baron ; 23-11-2015 o 12:12

Swietna rozmowa z konsultantem proponujemy Panu abonament za 49.99zl. Wiec mowie konkurencja ma za 29.99 w skali 24 miesiecznej umowy to 500zl oszczednosci (czyli cena nowego telefonu). Ale wie Pan aktywacje trzeba placic

Naciskam dalej, ze mam przed soba regulamin i nie ma nic wspomniane ze nie moge z tego skorzystac. Wrecz spelniam wszystkie wymagania... Przepraszam ale niech mi Pan da chwile. Mijaja 2 minuty. Nie moge wybrac tej oferty dla Pana.

Wiec cisne dalej.. Co musze zrobic by mogla Pani wybrac ta oferte dla mnie. Wie Pan co nie wiem, mamy tu prace techniczne i moze dlatego nie jest dostepna. Ale mogę Panu zaoferowac oferte za 49.99zl

No cóż... Dziękuję, nie pozostaje mi nic innego jak złożyć wypowiedzenie. \

Robia ludzi w bambuko.... Daja regulamin i wmawiaja ze nie mozna z tej oferty skorzystac.
    Ostatnio edytowane przez Sunny ; 23-11-2015 o 16:34 Powód: zmiana

Wypowiedziałeś umowę? Sami zadzwonili? Chodziło Tobie o Formułę RePlay? U mnie była ta sama gadka (bez prac technicznych), rozmowa się zmieniła bo wypowiedzeniu umowy z powodu lepszej oferty konkurencji.

Wypowiem jutro bo to w salonie trzeba

Cytat Zamieszczone przez Sunny Zobacz posta
    A jak to wyglada przy negocjacjach, bo jakby zeszli do 29zl za ta usluge na karte dla stalego klienta to ok. Chyba ze cen nie ruszaja.

Tak samo czy internet w tej ofercie na karte po wyczerpaniu spada do 1Mb/s ???
    Może być chciał na kartę no limit za 1 złoty ?

Uprawnienia umieszczania postów