Wątek: Przedluzenie umowy - slaba oferta

Strona 157 z 192 PierwszyPierwszy ... 57107147155156157158159167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,570 z 1913
    U mnie przed momentem przedłużyłem umowę na czas nieokreślony, po trzech opłaconych fakturach, na następujących warunkach: Wszystkie połączenia nielimitowane, SMSy/MMSy/ + 7GB internetu, sam SIM za 25 PLN miesięcznie (zgodna na e-fakturę i oferty promocyjne). Do tej pory miałem ofertę FORMUŁA 4.0 Unlimited z telefonem. Druki numer, przejście z Play na kartę, na Solo S za 30 PLN. póki co rozważam.
    Zadzwoniłem na infolinię, dla przedłużających i z marszu taka oferta była gotowa.
    Ostatnio edytowane przez igal ; 31-10-2016 o 09:17

Hardcore Player Awatar czesacz
    Znana lubiana oferta, można powiedzieć: standard

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Nie dla każdego, tylko dla tych co walczą , ja tam wolę Solo L, sam mam Solo L ale z Stylus 2

Wysłane z mojego LG-K520 przy użyciu Tapatalka

@czesacz, zgadza się, ale nie zawsze dostępna dla każdego, a już na pewno nie w salonach Play. Póki co taki standard mi odpowiada.

Ofert utrzymaniowych, a o takiej mówimy, nie ma i nie będzie w salonach.
    No, sama oferta jest super, na poziomie prepaid cenowo, a jednak bogatsza

Cytat Zamieszczone przez alien202 Zobacz posta
    Potwierdzam w 100%. Wszędzie Play ma wysyp nowych nadajników. W tej drugiej sieci jest brak inwestycji, a tylko agregacja.
    To chyba Play mało inwestuje. Byłem 3 lata w Play, od pół roku jestem w Plusie i różnica jest diametralna.
    Dziś na ich forum wyczytałem że modernizują 100-150 stacji tygodniowo: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=...t=5670#p206677
    Co na to Play?

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Zależy od lokalizacji, Plus w mojej miejscowości jak cała W3 lte nie ma a Play ma

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Witam,

Co Wy robicie, że takie dobre warunki dostajecie? Ja jakieś dwa tyg. temu wysłałem formularz kontaktowy w celu uzyskania oferty dla przedłużających umowę. Następnego dnia zadzwonili do mnie z Play ale na nieszczęście rozłączyłem się przez przypadek w trakcie rozmowy i nikt już do mnie nie oddzwonił (mimo kilkakrotnego wysyłania formularza). W końcu dziś sam zadzwoniłem pod *500. Niestety oferta jaką otrzymałem nie różniła się niczym od tej dostępnej w internecie. Trochę to przykre, ponieważ jestem w Play od ładnych kilku lat i wciągnąłem w to całą moją rodzinę i znajomych :/

Magiczne słowo: wypowiedzenie.
    Otwiera ono różne szuflady z dobrociami

Czy wypowiedzenie można złożyć przez swoje konto w PLAY24 czy muszę udać się do najbliższego salonu? Nie ukrywam, że warunki, które zostały mi zaproponowane są po prostu kiepskie.

Uprawnienia umieszczania postów