Wątek: Jaki telefon polecacie

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 88
    Hardcore Player Awatar czesacz
    To taki gadżet, ukłony dla rzecznika, dzięki któremu możesz rozmawiać będąc w zasięgu LTE. VoLTE to skrót od Voice-over-LTE, inaczej głos przez LTE. Aktualnie zrzuca z LTE do 3G kiedy inicjujesz połączenie lub masz odebrać.
    Teraz ma być lepiej, szybciej i w ogóle, o ile masz iPhone w tej chwili , na Androidzie ma to ruszyć za jakiś czas, pół roku coś na konferencji wróżyli.

Hardcore Player

Vo-LTE

Jeżeli Play ma przyzwoity zasięg własny LTE- mówili coś o 92% ludności jeżeli im wierzyć, to przedsięwzięcie ma pewien sens. Nawet dziwię się że wcześniej na to nie wpadli.
    Po uruchomieniu VolTE będą mogli w większym stopniu wykorzystywać własną sieć i ograniczyć roaming krajowy który jest dla nich kulą u nogi. Ale tak całkiem różowo nie jest.
    Natywne wsparcie VoLTE w Play ma do tej pory 2-ch producentów o ile wierzyć materiałom które gdzieś znalazłem. W tej chwili uruchomili to prawie bezboleśnie na iPhone. Telefony na Androidzie czekają w kolejce i wymagają customizacji jak to napisano. Czyli zmian i poprawek w sofcie.
    Z tego wynika ze aby korzystać w przyszłości z VolTE w Play trzeba będzie kupić u nich telefon. Nic nowego bo w tej chwili robi już tak Orange.

Awatar Myszka2508
    Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Jeżeli Play ma przyzwoity zasięg własny LTE- mówili coś o 92% ludności jeżeli im wierzyć, to przedsięwzięcie ma pewien sens. Nawet dziwię się że wcześniej na to nie wpadli.
    Po uruchomieniu VolTE będą mogli w większym stopniu wykorzystywać własną sieć i ograniczyć roaming krajowy który jest dla nich kulą u nogi. Ale tak całkiem różowo nie jest.
    Natywne wsparcie VoLTE w Play ma do tej pory 2-ch producentów o ile wierzyć materiałom które gdzieś znalazłem. W tej chwili uruchomili to prawie bezboleśnie na iPhone. Telefony na Androidzie czekają w kolejce i wymagają customizacji jak to napisano. Czyli zmian i poprawek w sofcie.
    Z tego wynika ze aby korzystać w przyszłości z VolTE w Play trzeba będzie kupić u nich telefon. Nic nowego bo w tej chwili robi już tak Orange.
    No ok, ale jakie to będzie mieć koszty, czy chodzi tylko o to by mieć internet LTE w telefonie? I wtedy za rozmowy nie płacisz nic bo wykonujesz połączenia przez Internet, czy jak?

Hardcore Player Awatar czesacz
    Po prostu dodatkowa możliwość prowadzenia rozmów, już nie tylko 2g czy 3G. Za tym idzie też jakość rozmów.
    Nic dodatkowo to nie kosztuje, jak masz aktualnie w swojej ofercie za free to tak jest, ale też nie staje się tak byś nie płacił jeśli masz taryfę z płatnymi połączeniami.

Zależało mi na czymś niedrogim, stylowym i po prostu dobrym. Postawiłem na Meizu Pro7. I nie żałuję, porządny procesor, bateria żywotna i naprawdę niezły wachlarz filtrów i trybów do robienia zdjęć. Dobrze wychodzą nawet w nocy.

@given a ile za pościki płacą? Klakierom nierozgarniętym mówimy stanowcze NIE!!!

Ja jestem z mojego LG w play zadowolony który brałem K10 się nazywa ;p chwile to trwało zanim sprawdziłem co to jest za tel

Awatar Myszka2508
    A jaki model smartfona obecnie możecie polecić? Taki najnowszy ale nie za nie wiadomo jakie pieniądze jak np. iPhone X bo to już nie moja liga.

Cytat Zamieszczone przez Myszka2508 Zobacz posta
    A jaki model smartfona obecnie możecie polecić? Taki najnowszy ale nie za nie wiadomo jakie pieniądze jak np. iPhone X bo to już nie moja liga.

I phone X to faktycznie maszyna i cenowo też. Ale inne i phone są tańsze i też fajne. Może w porównaj sobie kilka modeli jak np. Samsungi, Xioami. One są chyba obecnie najpopularniejsze.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Myszka2508 Zobacz posta
    Taki, który nie psuje się !!

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów