Wątek: Postęp P4 w budowie sieci!

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Postęp P4 w budowie sieci!

Obejrzałem dziś na telepolis.pl przyrost pozwoleń na stacje bazowe poszczególnych operatorów i jestem zmartwiony. Na tle konkurencji P4 wygląda jak "kopciuszek" Martwie się iż, to co mieli zbudować już zbudowali.Jakie są Wasze opinie?

Hardcore Player Awatar m@rtin
    A mam pytanie do kogoś z Play - czy P4 buduje jeszcze nadajniki zwykłe GSM 2G??

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Jerry nie ważna jest ilość pozwoleń a ilość rzeczywiście wybudowanych stacji a z tym już tak różowo nie jest.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player Awatar LARGO
    Zapewne rusza z budowa po wygranym przetargu na 1800MHz

Odp: Postęp P4 w budowie sieci!

W mojej miejscowości ma być networks. Pozwolenia wiszą od listopada, postępu żadnego nie ma. Postęp jest w miejscowości obok, 10km ode mnie zbudowano 3G Orange i T-Mobile. I tutaj zaczynają się schody... O ile zasięg Orange działa na jednej kresce i się gubi w mieszkaniu, to T-Mobile leży! Przy ustawieniu WCDMA/GSM telefon nie ma zasięgu i przeskakuje na roaming. I tutaj jest problem, wyłącznie telefon działa na sztywnym 2G.

Czas na Plusa. Moja miejscowość pokryta jest GPRS. To są jakieś żarty. Z internetu nie można korzystać.
    W zakątkach jest 3G (z innej miejscowości), jednak jest bardzo obciążony, prędkość najczęściej poniżej 0,5 Mb/s. Do tego jest tak niestabilny, że przełącza się na GPRS.

Inna sytuacja jest na stacji Play znów w miejscowości obok. Tylko ten operator zapewnia u mnie dobry zasięg 3G, korzystam i jak najbardziej sobie chwale, bo w dobie smartphonów 2G to jakiś żart. Owszem, zasięg ginie w niektórych budynkach (sklepy) i w niektórych częściach miasta, jednak jest to tylko kropla w morzu, wolę słaby 3G niż pełny 2G.
    Były też sytuacje, że stacja przestawała działać podczas burzy lub ulewy, jednak to mogę wybaczyć.

Sytuacje są różne w zależności od miejscowości, u mnie to tak właśnie wygląda.

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd

U mnie też 3g Playa chodzi najlepiej ;-)

Hardcore Player Awatar m@rtin
    A czy w zasięgu Orange/Plus długie rozmowy darmowe w Play uwzględniają operatorzy??

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Nie ma ograniczeń nie wiem co masz konkretnie na myśli ? Poza tym, że na każdym zasięgu rozmowa wychodząca zrywana jest co 120 minut.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Jeśli chodzi o długość rozmowy, to z tego co wiem rozmawiasz ile chcesz (w niektórych taryfach na każdym z nadajników rozłącza po rozmowie trwającej 2 godziny).

Hardcore Player Awatar LARGO
    Z własnego doświadczenia wiem ze rozmowa przychodzace są automatycznie zakańczana po 60 minutach
    Ostatnio edytowane przez LARGO ; 21-01-2013 o 20:25

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów