Wątek: HD Voice

Strona 4 z 33 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 329
    Wydaje mi się że oni tak tylko piszą i nie zrobią tego ale dobrze by było gdyby to zrobili

Cytat Zamieszczone przez Paweł1992 Zobacz posta
    Wydaje mi się że oni tak tylko piszą i nie zrobią tego ale dobrze by było gdyby to zrobili
    Taki oto komentarz na blogu od pana Krzysiek Sylwerski "Jak tylko zostanie wprowadzone to będzie stosowna informacja na blogu "

To teraz tylko czekać i mieć nadzieję, że uruchomią dość szybko

Dzisiaj nad ranem udało mi się zrealizować połączenie w HD Voice z abonentem T-mobile ( play- macierzysta --> T-mobile). Teraz trochę potestowałem i połączenia w roamingu t-mobile wykonywane do abonentów Play i T-mobile są w hd voice
    PS. Możliwe jest to że również w roamingu plusa występuje HD Voice? ( tak mi się wydawało przed chwilą jak rozmawiałem z abonentem plusa że rozmawiałem w HD)
    Ostatnio edytowane przez dodo842 ; 25-04-2015 o 13:36

Wczoraj mi się udało zrealizować połączenie w HD Voice z play(t-mobile) do Orange aż się zdziwiłem ale potem próbowałem to już nie udało się nawiązać połączenia w HDV chyba coś robią

Cytat Zamieszczone przez Patryk00 Zobacz posta
    Wczoraj mi się udało zrealizować połączenie w HD Voice z play(t-mobile) do Orange aż się zdziwiłem ale potem próbowałem to już nie udało się nawiązać połączenia w HDV chyba coś robią
    Czyli HD Voice pomiędzy operatorami może zostać standardem. Taki scenariusz byłby idealny.

Hardcore Player
    U mnie niestety nie działa. Tylko w sieci macierzystej jest HDV.

Tak samo u mnie

Również sprawdziłem, między Play (3G Play) a Play (3G t-mobile), jak na razie HD Voice brak, jednak miałem odczucie lepszej jakości, choć nie jestem pewien, czy mojego rozmówcy nie wyrzuciło z 3G t-mobile na 2G (uroki wsi).

Play(r. T-mobile)<-> Orange nie zadziałało.
    @dodo842 @Patryk00
    a w jakiej części kraju wykonywaliście połączenie?

Zachodniopomorskie . Ale dzisiaj sprawdzałem znowu i nic nie działało i też zauważyłem lepszą jakość rozmów .

Strona 4 z 33 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów