Wątek: gg w androidzie

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    Player
    Bolek nie czaruj. Możesz sie przesiąść nawet na Turbo GG ale będziesz tam siedział sam. Pamiętam dobrze jak powstawał GG.
    Oni podają że maja 6 milionów użytkowników. Liczba ta jest zawyżona bo i pewnie moje kilka numerków liczą a nie jej nie będę używał. 10 lat wczesniej każdy internauta miał GG.

Łukasz Foltyn twórca tego programu już nie jest związany z komunikatorem. Kilka lat mogła mieć największa współpraca Naszej Klasy i Gadu Gadu. Do integracji nie doszło. Straciliśmy wszyscy . Byłby dobry komunikator na nk.pl

Czasy GG nie wrócą. Wywaliłem to dawno z powodu nadmiernej intensywności reklam

hsurim
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez mirekbia Zobacz posta
    (...) Czasy GG nie wrócą. Wywaliłem to dawno z powodu nadmiernej intensywności reklam
    Na PC-ta jest bardzo dobre Kadu - http://www.kadu.im/w/Pobierz

Hardcore Player
    mirekbia Nic nie czaruje, na PC korzystam z wtw, jeśli chodzi o androida to też używałem alternatywy w postaci vcommunicator, ale coś problem był z opisami bo się nie pojawiały i musiałem wrócić do gadu. W każdym razie ta najnowsza wersja na androida jest całkiem w porządku wg mnie.
    A co do rozwoju gg to każdy widzi jak jest, ale nic się z tym nie zrobi, większość znajomych i tak ma gg więc czy tak czy tak żeby mieć kontakt, trzeba używać i tyle.

Integracja z NK.pl pogorszyła by tylko sprawę. NK by zyskało, ale co by zyskało GG? Obsługę prezentów z NK? Komunikator służy do rozmów.
    Co do popularności to GG aktualnie podaje że ma 10 milionów userów, liczba ta jest jednak zawyżona, gdyż jeszcze w lutym podawano 6 milionów. Chciałbym poznać człowieka który wciska ludziom kit, że nagle program ma dodatkowo 4 miliony osób z kosmosu.
    Komunikujecie się niby przez GG ze znajomymi, ale nawet nie wiecie czy oni po drugiej stronie nie mają jakiegoś WTW czy AQQ ? sam często to odkrywamy po długich miesiącach rozmów.

GG na Androidzie jest jedną z lepszych ich aplikacji i przede wszystkim użytkownicy mają wpływ na jej kształt i wygląd, czego nie można powiedzieć o wersji PCtowej.

Player
    wiem ze jest "Całkiem w porządku". 12 tysięcy dało pięć gwiazdek. Wniosek jest jeden że ludzie muszą z tego korzystać.

teraz pytanie dla ilu osób to trzymać? mój numer wielokrotnie kasowali. (za nie logowanie sie przez pół roku)
    w moim przypadku nie byłoby odbudowanie kontaktów na nowo

Nigdy nie zrozumie użytkowników którzy płacili za GG mobilne. Pewnie są to dzisiejsi użytkownicy..

----------------------------
    do p. Qrix
    Co by zyskało GG? Popularność na trzech platformach nk , allegro

Teraz skuszą cię dyskiem wirtualny i radiem internetowym.

2-3 lata nie kasują loginów. to zdecydowanie za późno się obudzili.
    moje loginy miały by po 10 lat. Jesli to samo zrobili innym to bez sensu byłoby walczyć o ten numer.
    Ostatnio edytowane przez mirekbia ; 20-08-2012 o 11:15

Dzisiaj GG jest darmowe na każdą komórkę, a numerów już od 2-3 lat nie kasują za nielogowanie się

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów