Wątek: Jak wyłączyć cykliczne doładowania?

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Question Jak wyłączyć cykliczne doładowania?

Ustawiłem kilka doładowań cyklicznych z karty Mastercard na stronie doładowania.play.pl. Gdzie mogę sprawdzić jakie mam uruchomione cykliczne doładowania i w jaki sposób mogę te cykliczne doładowania wyłączyć?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Gwen tutaj masz szczegółowe informacje jak to zrobić https://www.play.pl/pomoc/platnosci/...osc-karta.html
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Link dotyczy płatności kartą za fakturę, a moje pytanie dotyczyło cyklicznych doładowań pre-paid kartą Mastercard. Wymaga to założenia konta w Payu oraz logowania się za jego pomocą na stronie doladowania.play.pl. Ale ani na koncie w Payu, ani na stronie doładowania.play.pl nie mogę znaleźć zestawienia aktywnych doładowań cyklicznych. Nie wiem też gdzie takie comiesięczne (lub cotygodniowe) doładowania można wyłączyć.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Masz rację przepraszam za pomyłkę.

Przenoszę do działu pomoc play.

Witaj, w tej sytuacji, zwróciłabym się do Payu telefonicznie, by uzyskać taką informację. Dodatkowo załączam regulamin https://doladowania.play.pl/regulamin.pdf
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player
    Te cykliczne doładowania (z promocji MasterCard/PayU/Play) wyłączysz klikając w odpowiedni link będący na końcu maila, który otrzymałeś jako potwierdzenie aktywacji cyklicznych doładowań dla danego numeru:

Aby zrezygnować kliknij tutaj
    (ostatnie zdanie z takiego maila)

Mail zatytułowany jest "Uruchomienie cyklicznego doładowania telefonu".
    Jeśli maila skasowałeś...

No właśnie, co jeżeli tego e-maila już nie mam. Zadałem to samo pytanie 12 stycznia do Payu, ale do dzisiaj nie uzyskałem odpowiedzi. Mam włączone cykliczne doładowanie konta Play i nigdzie nie mogę sprawdzić jakie numery są doładowywane i w jakich terminach.

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.

Uprawnienia umieszczania postów