Wątek: Doładowania Play na Kartę

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 179 z 179
    A jaka posiadasz oferte? Mozesz to sprawdzic np.kodem *111*49*1#

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu

Doładowania Play na Kartę

@Ryszard_p przenoszę Twoje posty do działu pomoc play.

Link https://forumplay.pl/showthread.php/...%C5%82adowaniu
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Ja się również podepnę w tym wątku. Otóż w Promocyjnym Pakiecie Złotówek mam dosyć sporą kwotę ale niestety ważność pakietu jest tylko do 02-11-2018 roku. Dotychczas przez doładowanie konta przez strefę doładowań na Facebooku otrzymywałem bonus który przedłużał ważność pakietu o 30 dni. Niestety teraz po przeniesieniu strefy doładowań na Play 24 nie mam możliwości otrzymania takiego bonusa. Znaczy jest ale dopiero od 25 zł kwoty doładowania co niestety nie wchodzi w rachubę ze względu że ten numer jest mało używany gdyż obsługuje go moja żona.
    Doładowując numer co 30 dni kwotą 25 zł (żeby nie stracić tego pakietu złotówek) bardzo szybko stanął bym przed faktem że kwoty na koncie można by liczyć w setkach złotych.
    Pytanie moje brzmi : Czy jest inna możliwość uzyskania przedłużania Promocyjnego Pakietu Złotówek, czy Play celowo podniósł kwotę doładowania żeby wyczyścić konta z takich pakietów???

@kontki zainstaluj aplikację play 24 na telefonie ze sklepu play i przez tą aplikację doładuj konto choćby za 5zł.to konto promocyjne powinno się przedłużyć o 30 dni bo w play 24 na komputerze w systemie windows to nie przedłuża.

@amstat Dzięki wielkie. Udało się
    Ostatnio edytowane przez kontki ; 25-10-2018 o 20:51

Posiadając 14-to cyfrowy kod doładowania, w jaki sposób można zdalnie doładować komuś konto? Czy jest jakiś sposób (np. sms-em)?
    Dodam, że mam dostęp do konta Play 24 numeru który chcę doładować, natomiast telefonu z numerem nie ma w pobliżu.

Tylko dwa sposoby:

wysyłasz kod doładowujący osobie która ma ten telefon i ona go wklepuje lub dzwonisz na infolinię PLAY podajesz konsultantowi kod doładowania i numer telefonu który chcesz doładować.

Hardcore Player
    Albo korzystasz z innego sposobu doładowania zamiast drukowanego kodu z terminala. Przez bankomat można doładować nr prepaid innej osobie i nikt nie pyta o właściciela numeru.
    Tak samo w punktach kasowych gdzie można wykonać tzw. doładowanie bezpośrednie płacąc od razu przy kasie.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 16-12-2018 o 12:25

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Gwen przeniosłem Twoje zapytanie do działu pomoc play https://forumplay.pl/showthread.php/...%C5%82adowania
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718

Uprawnienia umieszczania postów