Wątek: Doładowania Play na Kartę

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 185
    Qper, dzięki za info. Przy okazji - jest to moim zdaniem najlepszy kanał doładowań z punktu widzenia Play, bo od razu dostaje żywą gotówkę - bez pośredników i płacenia prowizji. A ja - wbrew pozorom - lubię Play, więc może kiedyś z tej formy skorzystam.

Hardcore Player

Red face

Cytat Zamieszczone przez vhf Zobacz posta
    Przy okazji - jest to moim zdaniem najlepszy kanał doładowań z punktu widzenia Play...
    Jest to także bardzo dobry sposób doładowania z punktu widzenia użytkownika, gdyż można sobie zrobić zlecenie stałe z konta w banku, wykonywane co odpowiednią ilość dni, co zapewnia komfortową obsługę ofert wymagających regularnego doładowywania. Odpowiednie ustawienie sprawia, że np. z takiego "Play na kartę" można korzystać swobodnie, niczym z abonamentu, zapominając zupełnie o doładowywaniach.

Szkoda, że Play traktuje po macoszemu tę formę doładowywania, nie nagradzając doładowań bonusem, który przyznawany jest za doładowania przez doladowania.play.pl - pomijając oczywiście fakt, że sami przerdstawiciele Play o tej możliwości nie wiedzą Być może, za kilka lat, ktoś ogłosi to jako "nowość" - niczym pocztę wideo, która przecież ma już ponad 3 lata

Mam problem z odzyskaniem środków doladowania, które wykonałam za pośrednictwem doladowania.play.pl, a nie zostało zrealizowane. Play24, reklamacja za pośrednictwem formularza serwisu doladowania.play.pl ani payu nie potrafią mi pomóc. Czy mogę prosić Was o pomoc? Czy da się jeszcze odzyskać moje pieniądze (sprawa ciągnie się od1mca)?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Zrób zgłoszenie i prześlij na priv do P4Y możesz też otworzyć wątek w pomocy play.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cześć.
    Zamówiłam sobie ,Internet na kartę,, i czekam na router. Zastanawiam się czy po doładowaniu tej karty np. za 50zl te 3GB Internetu uaktywnią się autamatycznie, czy muszę wpisywać jakieś kody.. ?

To co masz mieć po doładowaniu uaktywnia się automatycznie. Natomiast możesz jeszcze aktywować Darmowe LTE o ile masz zasięg i zamówiłeś Play na Kartę 4GLTE.

Witam mam pytanie jaki jest kod na pakiet Rok ważności konta w Taryfie Play na Kartę 5 zł (0 zł w Play) i czy to kosztuję jeśli tak to ile ?

Możesz zmienić taryfę na Play na Kartę Rok Ważności konta ale to nie jest pakiet i nic nie kosztuje poza tym, że nie masz żadnych bonusów w tej taryfie.

To już miałam i zmieniłam tą taryfę bo się nie opłacało a jakoś się da zrobić by konto było rok ważne ?

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów