Wątek: Problem z logowaniem do play24

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Problem z logowaniem do play24

Witam!
    Jestem nowym abonentem, moje kroki na forum są jednymi z pierwszych. Nie bardzo wiem, gdzie umieścić ten wątek i jeśli coś jest nie tak to z góry sorry.

Mam problem ponieważ nie mogę się zalogować do play24 , po wpisaniu danych w pola loginu i hasła pokazuje się komunikat : "Przepraszamy. W działaniu serwisu wystąpił błąd. Informacja o błędzie została przez nas zarejestrowana. Kod błędu : 9111758" Próbuję zalogować się od wczoraj i za każdym razem pokazuje się ten sam komunikat, zmieniają się jedynie nr w kodach błędu. Czym to jest spowodowane?

Wczoraj nareszcie został przeniesiony nr z Orange do Play ( do tej pory posługiwałem się nr tymczasowym , od wczoraj zaczął hulać już nr przeniesiony) czy to ma związek z tym, że nie mogę się teraz zalogować na swoje konto w play24?

Dzięki z góry za odp.

Player
    Konto w Play24 można założyć DOPIERO po aktywacji numeru w Play - nie dziw się, ze nie miałeś dostępu do Play24 jeśli jeszcze fizycznie (choć formalnie) nie byłeś abonentem.

Teraz wystarczy zarejestrować się w Play24 (poprzez zakładkę "Rejestracja"), wykonaj kolejne kroki zgodnie z instrukcją i korzystaj

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Jeśli miałeś konto na play24 z numerem tymczasowym to w pole login musisz podać adres email na który było założone konto hasło to taki jak do tej pory. Będziesz musiał dodać ten numer przenoszony do konta bo tamten został usunięty i obecnie nie masz na tym koncie żadnego numeru.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów