Wątek: Networks!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Networks!

czy Play posiadając roaming orange bedzie mial dostep do nowej sieci?bo jesli tak to zostaje w play jesli nie to zmykam do Ti...:-)

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Tak oczywiście u mnie nowa się O i T działa i mam pełny dostęp do niej Oczywiście tylko do zasięgu Orange ale to jest wspólna sieć nadająca z tych samych nadajników więc nie ma różnicy.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Na telepolisu piszą
    No właśnie w tym cały haczyk, że bardzo wątpliwe jest aby Play do tego UMTS900 miał wstęp, bo będzie to sieć najprawdopodobniej PL 34 czyli technicznie ani T-Mobile, ani Orange więc umowy roamingowe tego nie dotyczą. Tak samo jak Play nie może logować się do PL 17 (Aero2).

Mi wchodziło bez problemu tylko musiałem wymuszać nośną 3064 na której był nadawany ale działało bez problemu.

Jahu, ale większość użytkowników nie wie co to jest nośna Poza tym na razie to testy, potem mogą zablokować. Chodzi o to, żeby rzecz normalnie działała dla wszystkich i był handover (tak, marzenie).

Jakoś to będą musieli rozwiązać. Wątpię żeby Orange odpuściło sobie kasę za roaming od Playa

Będzie działać u mnie na razie wyłączyli u900 ale widzę, że w czerwcu pojawiły się pozwolenia na u900 z Orange więc pewnie znów odpalą chodzi głównie o priorytety. Podczas logowania do Orange karty Play zawsze wchodził pierwszy u900 potem zmieniało na u2100.

jestem ze Szczecina wiec z tego co pisza powinno byc calkiem szybko :-) bedziemy testowac :-)
    Ostatnio edytowane przez Ryba ; 20-06-2012 o 23:41

Ja mam obecnie 2 Mbps w download i 340 kbps w upload na zasięgu Orange.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów