Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PLAY24 - kontrola roamingu krajowego

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Usługa PLAY24 - kontrola roamingu krajowego

Witam serdecznie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci, coraz lepszym zasięgiem proszę by do PLAY24 dodać możliwość indywidualnego włączania, wyłączenia czy też zmiany priorytetów roamingu krajowego.

Z własnego doświadczenia wiem że RK może zacząć przeszkadzać w sytuacji gdzie zasięg macierzysty jest na przyzwoitym poziomie a pomimo tego często się zdarza że tel. przełączy się w roaming... wszyscy wiemy że w RK jakość połączeń czy internetu jest na podstawowym poziomie, ech :/
    Wiem również że są miejsca w PL gdzie pomoc Orange czy T-Mobile jest konieczna do działania sieci w takiej sytuacji po zalogowaniu się do PLAY 24 każdy użytkownik mógłby indywidualnie wyłączyć czy włączać roaming krajowy w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności dzwonienia i proszenia się w B.O.K.

Przykład:
    Stefan mieszka w dużym mieście, zasięg własny ma bardzo dobry nie chce korzystać z roamingu wchodzi w Play24 i wyłącza RK. W Weekend wybiera się na wieś, wie że u babci Stasi jest kiepsko z zasięgiem więc wchodzi w Play24 i włącza roaming.

Czy to nie byłoby wygodne rozwiązanie ?
    Czy technicznie takie rozwiązanie jest możliwe ?
    Co o tym myślicie ?

Zamieszczone przez Matyk Zobacz posta
    Witam serdecznie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci, coraz lepszym zasięgiem proszę by do PLAY24 dodać możliwość indywidualnego włączania, wyłączenia czy też zmiany priorytetów roamingu krajowego.

Z własnego doświadczenia wiem że RK może zacząć przeszkadzać w sytuacji gdzie zasięg macierzysty jest na przyzwoitym poziomie a pomimo tego często się zdarza że tel. przełączy się w roaming... wszyscy wiemy że w RK jakość połączeń czy internetu jest na podstawowym poziomie, ech :/
    Wiem również że są miejsca w PL gdzie pomoc Orange czy T-Mobile jest konieczna do działania sieci w takiej sytuacji po zalogowaniu się do PLAY 24 każdy użytkownik mógłby indywidualnie wyłączyć czy włączać roaming krajowy w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności dzwonienia i proszenia się w B.O.K.

Przykład:
    Stefan mieszka w dużym mieście, zasięg własny ma bardzo dobry nie chce korzystać z roamingu wchodzi w Play24 i wyłącza RK. W Weekend wybiera się na wieś, wie że u babci Stasi jest kiepsko z zasięgiem więc wchodzi w Play24 i włącza roaming.

Czy to nie byłoby wygodne rozwiązanie ?
    Czy technicznie takie rozwiązanie jest możliwe ?
    Co o tym myślicie ?
    A Grzesiek jeździ do cioci w innym mieście i u niej ma średni zasięg, ale na przyzwoitym poziomie.
    Niestety po drodze zdarzają się wsie raz z lepszym, a raz z gorszym zasięgiem.
    Wtedy wchodzi do aplikacji Play24, włącza roaming krajowy przed podróżą i wyłącza go zaraz po przyjeździe na miejsce.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowany przez europolitan; 27.01.2020, 19:54.

Komentarz

o nas
    Forum Sieci Play
    Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
    Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
    Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
    Dołącz do Nas
    Pracuję...
    X