Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kanały informacyjne w Play Now

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Usługa Kanały informacyjne w Play Now

Witam

Czy nie dałoby się zamiast zagranicznych kanałów informacyjnych (Bloomberg, BBC World News, CNN) w pakietach Play Now TV dodać naszego polskiego TVN24, TVN24 BIS, Polsat News i Polsat News 2?

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

Zamieszczone przez europolitan Zobacz posta
    Witam

Czy nie dałoby się zamiast zagranicznych kanałów informacyjnych (Bloomberg, BBC World News, CNN) w pakietach Play Now TV dodać naszego polskiego TVN24, TVN24 BIS, Polsat News i Polsat News 2?

Polsat news jest w tv naziemnej z multiplexa4 odkodowany, gdybyś kupił player+box to byś to wszystko miał, podobne rozwiazanie daje polsat

Komentarz

Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
      Polsat news jest w tv naziemnej z multiplexa4 odkodowany, gdybyś kupił player+box to byś to wszystko miał, podobne rozwiazanie daje polsat
      To samo mam też w ipli i jeszcze parę innych kanałów, albo z list IPTV.
      Nie mniej jednak dla czego nie miałyby być polskie kanały informacyjne zamiast tych kilku zagranicznych, które w Polsce są już mało potrzebne.

Komentarz

To samo mam też w ipli i jeszcze parę innych kanałów, albo z list IPTV.
        Nie mniej jednak dla czego nie miałyby być polskie kanały informacyjne zamiast tych kilku zagranicznych, które w Polsce są już mało potrzebne.

te biorą jako FTA, a inne są płatne, wszystkie te boxy mają wade, bo posiłkują się głowica dodatkową z tv naziemnej, a obecnie wszystkie kanały sa w internecie.., dużo kanałów masz na wp pilot, ja mam ncplusGO, i też nie wykorzystuje, mam tez iplę ,

Komentarz

te biorą jako FTA, a inne są płatne, wszystkie te boxy mają wade, bo posiłkują się głowica dodatkową z tv naziemnej, a obecnie wszystkie kanały sa w internecie.., dużo kanałów masz na wp pilot, ja mam ncplusGO, i też nie wykorzystuje, mam tez iplę ,
          Z kolei dekodery DVB-T od Polsatu cyfrowego mają wadę, bo nie korzystają z systemu Android TV os.
          Teoretycznie wystarczy sam internet do dystrybucji sygnału telewizyjnego, tylko operatorzy się za bardzo do tego nie garną i wolą utrudniać temat przez właśnie konieczność instalowania dodatkowych anten.
          Kanały TVP mogłyby teoretycznie korzystać z serwerów TVP VOD.

Komentarz

Z kolei dekodery DVB-T od Polsatu cyfrowego mają wadę, bo nie korzystają z systemu Android TV os.
            Teoretycznie wystarczy sam internet do dystrybucji sygnału telewizyjnego, tylko operatorzy się za bardzo do tego nie garną i wolą utrudniać temat przez właśnie konieczność instalowania dodatkowych anten.
            Kanały TVP mogłyby teoretycznie korzystać z serwerów TVP VOD.

wejdz na WPPILOT, i zobacz.. sciagnij aplikacje na telefon, zaloguj sie przez faceboka i sporo jest za free.
            Ostatnio edytowany przez jerzy.zach; 17.10.2019, 14:56.

Komentarz

wejdz na WPPILOT, i zobacz.. sciagnij aplikacje na telefon, zaloguj sie przez faceboka i sporo jest za free.
              Na dekoderze Play Now TV mam właśnie ten wp pilot i jest więcej kanałów niż w Play Now za tą samą cenę.
              Na ipli też jest dosyć dużo.

Komentarz

Na dekoderze Play Now TV mam właśnie ten wp pilot i jest więcej kanałów niż w Play Now za tą samą cenę.
                Na ipli też jest dosyć dużo.

Miałem tego boxa, ale tylko 7/siedem/dni, i go oddałem, choć miałem prawo testować aż 6 miesięcy..., tylko po co mi sprzęt /dekoder/ jak muszę go powiązać z anteną naziemną, /stoi taka na dachu/ , wole swój dekoder 4k z c+ /ant.sat./, i swoje nc+go, a wkrotce bedą dekodery mycanal+.
                Ostatnio edytowany przez jerzy.zach; 17.10.2019, 16:18.

Komentarz

No tak i mają być z systemem Android TV.
                  To już trzeci operator, który wprowadza do oferty dekodery z tym systemem.
                  T-Mobile też już to ma.
                  Ciekawy jestem kiedy UPC będzie miało takie.

Komentarz

No tak i mają być z systemem Android TV.
                    To już trzeci operator, który wprowadza do oferty dekodery z tym systemem.
                    T-Mobile też już to ma.
                    Ciekawy jestem kiedy UPC będzie miało takie.

TM jeszcze nie ma!!

Komentarz

A jest nc+ go już na system Android TV?
                      Wiem, że horizon tv jest już od jakiegoś czasu.

Komentarz

A jest nc+ go już na system Android TV?
                        Wiem, że horizon tv jest już od jakiegoś czasu.

Wkrotce oferta nc+go zmieni sie na mycanal+ w wersji pl, czekamy na dekodery..we francji juz są,na te chwile rozejrzyj sie w marketach na player+box.
                        Ostatnio edytowany przez jerzy.zach; 19.10.2019, 13:47.

Komentarz

Wkrotce oferta nc+go zmieni sie na mycanal+ w wersji pl, czekamy na dekodery..we francji juz są,na te chwile rozejrzyj sie w marketach na player+box.
                          No ja też czytałem o tych dekoderach z Android TV, ale na razie to jeszcze nie wystartowało.
                          Na razie musimy poczekać jak to już wszystko będzie, a nie będzie miało być.

Komentarz

Dobrze ze zmienia te shitowe dekodery na nowe [emoji23], jedyny który dobrze działa to ten z 4k wiem bo mam ale drogi jest ale chociaż się nie wiesza jak każdy ich.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Zamieszczone przez pakierhakierxd Zobacz posta
                              Dobrze ze zmienia te shitowe dekodery na nowe [emoji23], jedyny który dobrze działa to ten z 4k wiem bo mam ale drogi jest ale chociaż się nie wiesza jak każdy ich.

Juz 3 rok mam 4k, i jest fajny i pamiec 1tGB

- - - Updated - - -

Zamieszczone przez pakierhakierxd Zobacz posta

a które są shitowe?

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X