Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Play Now TV na TV BOX (błędy, sugestie)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dawno nie zerkałem w dekoder więc widzę że dodali TVN24 i TVN BIS...Tylko za 10zł, szkoda że nie w wyższym pakiecie tylko dodatkowo wywalać kasę?

Szkoda że pozostałych kanałów z rodziny tvn nie oddali.

Komentarz

• Jakby dodali do wyższego pakietu, to pewnie jego cena byłaby wyższa, więc lepiej tak. Mimo wszystko jakaś współpraca z TVN/Discovery się zaczęła, więc może w najbliższym (oby nie dalszym czasie pojawią się nowe kanały.

Komentarz

• Zamieszczone przez KeryS Zobacz posta
        Mam problem i prosiłbym o pomoc mianowicie posiadam play tv box i od mniej więcej 2 dni nie mogę go załączyć jedyne co się dzieje po wciśnięciu guzika włączania to zaczyna mrugać ta zielona dioda tak jakby alfabetem morsa oczywiście niema żadnej reakcji na pilota. Spotkał się ktoś z czymś takim już?
        Czy jest reakcja za pilota, mozna sprawdzic na smartfonie kierujac na obiektyw z tylu...

- - - Updated - - -

Zamieszczone przez europolitan Zobacz posta
        Ja dzisiaj w aplikacji Play Now miałem taki komunikat jak na zdjęciu.
        Od razu pomyślałem jedno - to odpowiedź Play na ofertę Orange, która też odkodowała kanały do końca marca.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
        Jak będą podstawowe kanały to biore, a te co dodali to sa marne, mało oglądane.

Komentarz

• Hej, czy ktoś z was ma podpiętą usługę play tvbox do play24?

Nie ukrywam, że zarządzanie tą usługą z poziomu aplikacji byłoby lepsze

Komentarz

• Zamieszczone przez wodzu_91 Zobacz posta
            Hej, czy ktoś z was ma podpiętą usługę play tvbox do play24?

Nie ukrywam, że zarządzanie tą usługą z poziomu aplikacji byłoby lepsze
            Nie wiem czy da się podpiąć, natomiast dość wygodnie jest uruchamiać/dezaktywować dodatkowe pakietu z poziomu boxa.

Komentarz

• Cześć!

Od kilku godzin wywala mnie do menu głównego z kanału Eleven Sports 1 4K. Raz po minucie, raz po trzech. Uruchamiałem urządzenie ponownie i przywracałem ustawienia fabryczne. Nadal to samo. Wszystko zaktualizowane, problem występuje tylko podczas oglądania live.

https://photos.app.goo.gl/52UtY5WJK2DU39Gk6
              Ostatnio edytowany przez all999; 18.07.2020, 14:48.

Komentarz

• Hej!<br/><br/>Przyjechał mi dzisiaj Play Now TV<br/>Box jednak mam z nim problemy.<br/>a) nie moge połączyć pilota przez bluetooth przy konfiguracji<br/>b) Box nie chce jako jedyny połączyć się z moim domowym WiFi nawet przez WPS, zazwyczaj wyskakują błędy jak „nie udało się znaleść sieci” lub „sieć odrzuciła połączenie”. Jest jakieś inne rozwiązanie poza odesłaniem do serwisu?<br/><br/><br/>Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

• A może zmiana kanału na routerze pomoże.<br/>Ja też tak miałem przy połączeniu z wifi na 5 GHz.<br/>Dopiero zmiana kanału pomogła.<br/><br/>Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka<br/><br/>

Komentarz

• Zamieszczone przez europolitan Zobacz posta
                    A może zmiana kanału na routerze pomoże.<br/>Ja też tak miałem przy połączeniu z wifi na 5 GHz.<br/>Dopiero zmiana kanału pomogła.<br/><br/>Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka<br/><br/>
                    <br/><br/>nie zadziałało <br/><br/><br/>Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

• Zamieszczone przez huvert_336 Zobacz posta
                      <br/><br/>nie zadziałało <br/><br/><br/>Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
                      Żeby wykluczyć usterkę boxa zrób hotspot wifi z telefonu i sprawdź czy w ten sposób załapie. Jeżeli nie, to wymień box w salonie Play.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adek149 Zobacz posta
                        <br/><br/>Żeby wykluczyć usterkę boxa zrób hotspot wifi z telefonu i sprawdź czy w ten sposób załapie. Jeżeli nie, to wymień box w salonie Play.
                        <br/><br/>jednak dzien pozniej zadzialal????<br/><br/><br/>Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

o nas
                        Forum Sieci Play
                        Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                        Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                        Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                        Dołącz do Nas
                        Pracuję...
                        X