Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Play Now TV na TV BOX (błędy, sugestie)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ad 14, Jerzy: W tym wątku https://forumplay.pl/showthread.php/...l=1#post498002 podałeś jakie kanały będą dostępne na TV Boxie w standardzie i za dodatkową opłatą. Ja bym powiedział że jest to oferta przeciętna jak za tą cenę, kanałów premium w tych pieniądzach nie dostanie się u innego dostawcy. Porównywałem z ofertą tv tego dostawcy o którym piszesz za 19,90 , większa ilość kanałów i dostępne kanały NTC, poza tym słabo-przeciętna.
    Co do darmowej tv online -owszem jest jeżeli ktoś lubi oglądać reklamy bo tak w praktyce oznacza za darmo. Mnie nie udało się odpalić tv z Twojego linku ponieważ strona zażyczyła sobie wyłączyć blokowanie reklam a ja nie wiem jak. Za dużo mam zainstalowanych dodatków do wycinania i nie mam na to ochoty, prędzej zrezygnuję z oglądania.
    Aa, i będzie mi zjadało ze skromnego płatnego pakietu na internet w Play, odpada

,

Komentarz

Ja mam problem z kanałami z kablówki. Wyszukiwanie przeszło, ale działają tylko niektóre kanały. I np jedynka czy dwójka działa a Polsat już nie. Oczywiście mowa tylko o kanałach odkodowanych.
      Co do sugestii to koniecznie trzeba poprawić prędkość przełączania kanałów bo obecnie jest to strasznie wolne.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

Zamieszczone przez iphoneski Zobacz posta
        Ja mam problem z kanałami z kablówki. Wyszukiwanie przeszło, ale działają tylko niektóre kanały. I np jedynka czy dwójka działa a Polsat już nie. Oczywiście mowa tylko o kanałach odkodowanych.
        Co do sugestii to koniecznie trzeba poprawić prędkość przełączania kanałów bo obecnie jest to strasznie wolne.

Po głębszych testach zauważyłem, że u mnie jest podobnie. Jak wepne kabel bezpośrednio do tv to mam około 30 kanałów, jak do box-a to może z 15 z czego nie wszystkie działają.

I fakt, prędkość zmiany kanałów pozostawia wiele do życzenia.

Co do kolegi Jerzego to mam wrażenie, że udzielasz się w tym wątku tylko dlatego żeby udowodnić całemu światu jaka ta oferta jest kiepska/niedopracowana. Tak jak już wspominałem wcześniej wątek powstał, abyśmy mogli pozgłaszać jakieś błędy czy sugestie do działania samego urządzenia i/lub platformy, a nie udowadniać sobie nawzajem, że to czy tamto można mieć gdzieś lepiej albo taniej. Fakt pewnie można. Mogę sobie zainstalować aplikacje do IPTV i mieć 500 kanałów za darmo, ale być może nie tego oczekuję. Powtarzam zatem trzymajmy się tematu wątki i nie róbmy bałaganu.

Komentarz

Zamieszczone przez craces Zobacz posta
          Po głębszych testach zauważyłem, że u mnie jest podobnie. Jak wepne kabel bezpośrednio do tv to mam około 30 kanałów, jak do box-a to może z 15 z czego nie wszystkie działają.

I fakt, prędkość zmiany kanałów pozostawia wiele do życzenia.

Co do kolegi Jerzego to mam wrażenie, że udzielasz się w tym wątku tylko dlatego żeby udowodnić całemu światu jaka ta oferta jest kiepska/niedopracowana. Tak jak już wspominałem wcześniej wątek powstał, abyśmy mogli pozgłaszać jakieś błędy czy sugestie do działania samego urządzenia i/lub platformy, a nie udowadniać sobie nawzajem, że to czy tamto można mieć gdzieś lepiej albo taniej. Fakt pewnie można. Mogę sobie zainstalować aplikacje do IPTV i mieć 500 kanałów za darmo, ale być może nie tego oczekuję. Powtarzam zatem trzymajmy się tematu wątki i nie róbmy bałaganu.
          Masz rację, nawet MODERATOROWI proponowałem specjalna zakładkę o tej tv, ale na razie cisza...
          Może jak nie będzie kolejki, wezmę go do testów, by mieć więcej wiedzy, mam internet bez limitu więc można się nim pobawić?
          TYLKO dlaczego nie wysyłają je przez sklep play.
          kanały kablówki działają w określonym pasmie, a box moze mieć krótkie pasmo, więc ci nie daje wszystkich.
          Ostatnio edytowany przez jerzy.zach; 24.02.2019, 23:57.

Komentarz

U mnie w okolicy dekoderów już nie ma, ale może u Ciebie coś jeszcze zostało. W każdym razie, powodzenia. ☺️

Ja na szybkość przełączania kanałów nie narzekam. Być może wynika to z moich doświadczeń z Player+ boxem.
            Ostatnio edytowany przez Mopatis; 25.02.2019, 00:43.

Komentarz

[QUOTE=jerzy.zach;498035
              kanały kablówki działają w określonym pasmie, a box moze mieć krótkie pasmo, więc ci nie daje wszystkich.[/QUOTE]

Ale wtedy chyba by ich nie wyszukiwał? Kanał jest na liście, pokazuje co leci aktualnie itd ale nie ma obrazu i dźwięku.

Komentarz

Ale wtedy chyba by ich nie wyszukiwał? Kanał jest na liście, pokazuje co leci aktualnie itd ale nie ma obrazu i dźwięku.

A może sa one kodowane, więc choć są to nie obejrzysz..jakie to kanały w jakiej kablówce.
                telewizja naziemna tez wyszukuje 12 dodatkowych kanałów z CP , ale sa kodowane i choć sa widoczne to obrazu i fonii brak
                Ostatnio edytowany przez jerzy.zach; 25.02.2019, 10:23.

Komentarz

Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
                  Chodzi Tobie o kanały NTC polskich nadawców, czyli TVN, Polsat i TVP ? Ponieważ przewidziano dla nich dostęp z anteny lub kablówki.
                  Dla mnie istotna wada jeżeli to ma byc box do tv internetowej a tu trzeba korzystać jeszcze z dodatkowych źródeł.

1. Odbiór NTC z anteny jest w wielu miejscach problematyczny a w miastach generalnie jest zakaz montażu własnej anteny zewnętrzej (więc na co komu nadajniki telewizyjne, chyba nikt nie pomyślał),
                  2. W miastach generalnie korzysta sie z kanałów NTC przez wykupiony najtańszy pakiet kablówki, a więc bezpłatną telewizję ogląda się za opłatą. Paradoks taki o którym nikt wcześniej nie pomyślał (albo przeciwnie, bardzo dobrze pomyślał )
                  Tak czy siak, żeby oglądać krajową TVP trzeba mieć jeszcze drugiego dostawcę bo oferta Play TV Netbox do tego nie wystarczy.
                  W sieciach kablowych podstawowe kanały naziemne są bardzo często niekodowane. Dzieje się tak ze względu na umowy pomiędzy operatorem kablówki, a developerem/spółdzielnią mieszkaniową. Nie musisz opłacać abonamentu za kablówkę, żeby do tych dwudziestu kilku kanałów mieć dostęp z sieci danego operatora.

Komentarz

To może oznaczać, że kanał jest jednak przez operatora kablowego kodowany. Próbowałeś wyszukiwać kanały przez tuner swojego telewizora?

Komentarz

Zamieszczone przez Aryast Zobacz posta
                      W sieciach kablowych podstawowe kanały naziemne są bardzo często niekodowane. Dzieje się tak ze względu na umowy pomiędzy operatorem kablówki, a developerem/spółdzielnią mieszkaniową. Nie musisz opłacać abonamentu za kablówkę, żeby do tych dwudziestu kilku kanałów mieć dostęp z sieci danego operatora.
                      Oferta w kablówce tv darmowej, jest tylko jako analogowa, ale wiele sieci jak UPC, daje swoje dekodery cyfrowe i rezygnuje z analogu i to sporo płatne, natomiast trochę to dziwne że play nie poszedł np w ślady WP i nie dał przez internet dostępu do kanałów podstawowych., bo pobór innych kanałów przez kabel naziemnej nie zadziała u każdego, bo wielu go nie ma.
                      Ostatnio edytowany przez jerzy.zach; 25.02.2019, 18:10.

Komentarz

To nie jest tylko mój problem, ludzie w internecie mają taki sam problem z UPC i sprzętem od Play.
                        Te kanału są odkodowane, nawet na stronie UPC są wyszczególnione na liście darmowych kanałów.

Komentarz

To nie jest tylko mój problem, ludzie w internecie mają taki sam problem z UPC i sprzętem od Play.
                          Te kanału są odkodowane, nawet na stronie UPC są wyszczególnione na liście darmowych kanałów.

Jakie to kanały? są za free
                          co do box play, nie wezmę, bo mam wp pilot, ipla, nc+go i wszystko za free do odbioru , tablet, smartfon, telewizor, komputer

Komentarz

Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
                            Jakie to kanały? są za free
                            co do box play, nie wezmę, bo mam wp pilot, ipla, nc+go i wszystko za free do odbioru , tablet, smartfon, telewizor, komputer
                            Nie wiem czy za free dla wszystkich, jak masz tv u nich to kanały, które masz naziemnie możesz oglądać bez ich dekodera na innych tv w domu.
                            I nie mogą być one kodowane z tego względu, że Box od Play automatycznie pomija zakodowane kanały.
                            Nie działa też klawiatura logowania w aplikacji Ipla ale tu nie wiem czy to wina sprzętu czy aplikacji.

Komentarz

Nie wiem czy za free dla wszystkich, jak masz tv u nich to kanały, które masz naziemnie możesz oglądać bez ich dekodera na innych tv w domu.
                              I nie mogą być one kodowane z tego względu, że Box od Play automatycznie pomija zakodowane kanały.
                              Nie działa też klawiatura logowania w aplikacji Ipla ale tu nie wiem czy to wina sprzętu czy aplikacji.

Nie mam kablówki, a tam gdzie mógłbym mieć, wolę telewizje z satelity.
                              W domu działa tv-satelita na 4 dekoderach, niepotrzebny internet, choc mam bez limitu danych
                              mam naziemną cyfrową ale nie korzystam.
                              Ostatnio edytowany przez jerzy.zach; 25.02.2019, 18:42.

Komentarz

Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
                                Nie mam kablówki, a tam gdzie mógłbym mieć, wolę telewizje z satelity.
                                W domu działa tv-satelita na 4 dekoderach, niepotrzebny internet, choc mam bez limitu danych
                                mam naziemną cyfrową ale nie korzystam.
                                A co to ma do rzeczy? Jak nie możesz napisać nic co popchnie temat do przodu to może nie pisz?

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X