Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Play Now TV na TV BOX (błędy, sugestie)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak ale na dodatek wolniej się przełącza kanały. I ogólnie jest przepaść na korzyść Play Now TV Box.

Komentarz

• co ten wieczór takie ciągłe pady? pare minut pochodzi i czarny ekran
      i tak cały czas czarno dopoki nie zmienie kanału
      Ostatnio edytowany przez zlotowinfo; 18.03.2019, 22:49.

Komentarz

• Zamieszczone przez Aryast Zobacz posta
        Google Play dla Android TV to nie to samo, co Google Play dla Android.
        Ja to wiem i rozumię ale nie zmienia to faktu, że ten "Play" w tym ów Boxie, jest mocno wykastrowany .
        Ostatnio edytowany przez Riddick1500; 19.03.2019, 00:05.

Komentarz

• Zamieszczone przez Aryast Zobacz posta
          Spróbuj przytrzymać jednocześnie PS + share.
          Dzięki, zadziałało. Niestety po powiązaniu pada z dekoderem nie jestem w stanie nic nim zrobić w menu, gry też go nie widzą (próbowałem Farming Simulator 14 i Real Racing 3).

Mam oczywiście świadomość, że dekoder nie jest potworem pod względem podzespołów i gry nie będą super dobrze działać.

Komentarz

• Czy tylko ja mam problem typu że nie mogę zaktualizować box-a ? Aktualizacja wyszła a u mnie jej jeszcze nie ma. Mam wersję 1.1.2

Komentarz

• @oszczepanek12 - czy próbowałeś wyłączyć z prądu boxa i potem go uruchomić ponownie? Może wtedy pobierze nowsze SW? Ostatecznie ew. ustawienia fabryczne?

Komentarz

• Zamieszczone przez oszczepanek12 Zobacz posta
                Czy tylko ja mam problem typu że nie mogę zaktualizować box-a ? Aktualizacja wyszła a u mnie jej jeszcze nie ma. Mam wersję 1.1.2
                Ja też niestety nie moge zaktualizowac . Pytanie do PLAY o co chodzi ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Daniel_K Zobacz posta
                  @oszczepanek12 - czy próbowałeś wyłączyć z prądu boxa i potem go uruchomić ponownie? Może wtedy pobierze nowsze SW? Ostatecznie ew. ustawienia fabryczne?
                  restart i ustawienia fabryczne nic nie dają . Nie aktualizuje

Komentarz

• Zamieszczone przez Atilla78 Zobacz posta
                    restart i ustawienia fabryczne nic nie dają . Nie aktualizuje
                    Trzeba zanieść do salonu do wymiany..

Komentarz

• Wyłącza wam się do zera że nawet dioda czerwona się nie świeci? Czy to normalne? czy coś w ustawieniach coś się przestawiło?

Komentarz

• o beta dekodera

Komentarz

• Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
                          Trzeba zanieść do salonu do wymiany..
                          Czy zostanie mi wymieniony od razu czy muszę czekać na naprawę ?

Komentarz

• Zamieszczone przez oszczepanek12 Zobacz posta
                            Czy zostanie mi wymieniony od razu czy muszę czekać na naprawę ?
                            pytaj w salonie... zadzwoń na jakiś salon play

Komentarz

• Mam pewną sugestię. W epg gdy zjedziemy strzałką w dół jest możliwość wyboru programu. O ile wśród programów z pakietu boxa jest wszystko wyśmienicie widoczne. Czyli nazwa i ikona programu to wśród programów z naziemnej DVB nazwa programu z kanapy jest kiepsko widoczna. Może można dodać tam nr kanału i nazwę większą czcinką lub wstawić ikonę programu. Tvn, Polsat itd.

Komentarz

• Mam pewną sugestię. W epg gdy zjedziemy strzałką w dół jest możliwość wyboru programu. O ile wśród programów z pakietu boxa jest wszystko wyśmienicie widoczne. Czyli nazwa i ikona programu to wśród programów z naziemnej DVB nazwa programu z kanapy jest kiepsko widoczna. Może można dodać tam nr kanału i nazwę większą czcinką lub wstawić ikonę programu. Tvn, Polsat itd.

Jeszcze jedna sprawa. W trakcie oglądania programu wyjście fioletową strzałką do menu playera zawiesza boxa, nie reaguje na pilota lub odtwrza dźwiek i "muląco" wchodzi w menu.
                                Ostatnio edytowany przez MarM; 27.03.2019, 15:46.

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X