Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pozew zbiorowy przciwko Play 360

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Usługa Pozew zbiorowy przciwko Play 360

Witam,

Widze ze jest wiecej osob niezadowolonych z funkcjonowaia uslugi oferowanej w salonach firmy Play o nazwie Play 360. Jako ze Play jest sprzedawca tej uslugi mozemy zlozyc pozew zbiorowy przeciw ich produktowi. Taki pozew mozna wtedy zlozyc do UOKIK i on szczegolowo zbada ta sprawe i nawet moze nalozyc kare na firme Play. Prosilbym osoby niezadowolone z naprawy z urzyciem produktu Play 360 o opisanie swoich problemow w tym temacie. Zobaczymy ilu nas bedzie. Firma Play jako sprzedawca owej uslugi musi sie czuc zobowiazana do przestrzegania jej zasad! Pozew mozna zlozyc rowniez przeciw firmie Digital Care

Rozumiem że z usługą coś jest nie tak? Co dokładnie?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Miło by było gdybyś napisał o co chodzi, bo też jestem ciekawy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Witam. Chodzi o to że 27.11.2018 roku odeslalem telefon z rozwalonym wyświetlaczem do firmy Digital Care. 04.12 otrzymałem wiadomość w której pisało że muszę wymienić tylną obudowę i czytnik linii papilarnych za co muszę dopłacić prawie 200 zł. Pisałem wiadomości w celu wyjaśnień dlaczego mam to wymieniać skoro to nie było uszkodzone i czytnik działał do końca. No i nic to nie dało bo z odpowiedzi Pani po kontakcie telefonicznym wynikało jasno że albo doplacam albo odsylaja mi(już rozebrany i uszkodzony) telefon i wypłacana 800 zł. No więc zapłaciłem dnia 12.12 i od tamtej pory aż do 09.01.2019 serwis czekał na części w co nie wierzę. Uważam że naprawa wydluzyla się z ich winy. Widziałem na forach więcej takich przypadków o wydłużonym czasie naprawy z powodu braku części, jak i również o naciaganiu na uszkodzenia których nie było więc uważam że należałoby to sprawdzic

Komentarz

Weź pod uwagę, że w dzisiejszych smartfonach jak pójdzie jedna rzecz to muszą wymieniać połowę telefonu bo wszystko jest ze sobą zespojone.
          Najlepiej najpierw dopytać w serwisie jakimś czy faktycznie możliwość była taka, że musieli oprócz szybki wymienić dodatkowe rzeczy.
          Bo jeżeli Ci udokumentują i eksperci wyjaśnią co musieli zrobić to tylko poniesiesz koszta w przegranej sprawie.

Co do czasu naprawy zerknij w umowę ile czasu mają na to, np mają 30dni ROBOCZYCH z możliwością wydłużenia do kolejnych 30 to póki co musisz czekać.

Komentarz

Na FB jest grupa Oszukani przez Digital Care. Ja bardzo chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego. Ta firma ewidentnie żeruje na klientach, wymusza naprawy nieobjęte ubezpieczeniem, odmawia tych objętych a dodatkowo często tak ja w moim przypadku po rezygnacji z naprawy odsyłają telefon w stanie gorszym niż został im przekazany. Mi zniszczyli wyświetlacz i touch id - rekalamacji oczywiście nie uznali...
            Ostatnio edytowany przez lavenda; 26.06.2020, 14:05.

Komentarz

o nas
            Forum Sieci Play
            Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
            Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
            Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
            Dołącz do Nas
            Pracuję...
            X