Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Publiczne IP statyczne bądz dynamiczne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Usługa Publiczne IP statyczne bądz dynamiczne

Witam

Czy w 4G LTE w Playu jest możliwość otrzymania publicznego ip może być dynamiczne potrzebuję to do podglądu kamer poprzez interent

pozdrawiam

https://forumplay.pl/showthread.php/...l=1#post447981

Komentarz

/ znalazłem coś takiego:
      cytata: Publiczny adres IP nie jest wymagany w przypadku potrzeb monitoringu, kontroli lub zdalnego sterowania dowolnym urzadzeniem w odległej sieci, do tego celu wystarczą dwie instancje aplikacji nRouter lub urządzenia nRouter dostępne w naszej ofercie.
      W razie zainteresowania link na prv bo tu nie można.

Komentarz

I znowu coś znalazłem:
        Monitoring CCTV: Dla osób nieposiadających stałego adresu IP a monitorujących swoje inicjatywy poprzez instalacje kamer CCTV stworzyliśmy produkt, który pozwoli ominąć ograniczenia wynikające z Neostrady, internetu LTE i innych usług nie posiadających stałego publicznego adresu. Za pośrednictwem naszych struktur istnieje możliwość połączenia dwóch odległych punktów lub też stworzenie wirtualnej sieci między obiektami. Nie pobieramy opłat za konsultację i wdrożenie struktury , opłata ma charakter subskrypcji usługi a jej ceny zaczynają się od 30 zł.
        O szczegóły proszę pytać handlowców: info@().pl

Okazuje się że są takie produkty, niestety płatne.

Komentarz

ale jak nie mają w sieci PLAY puli adresów IPv4 to niech przejdą na IPv6 i problem sie rozwiąże sam

Komentarz

Sam sobie tez jestes w stanie za darmo zrobic taka usluge

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

How to ?

Komentarz

Na nazwie kupilem na poczatku miesiaca serwer vps za 15zl za rok z okazji 20tych urodzin. Wystarczyc na nim postawic i masz a jakbys chcial ode mnie vpn albo mial jakis problem to zapraszam na priv

Komentarz

Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
                  / znalazłem coś takiego:
                  cytata: Publiczny adres IP nie jest wymagany w przypadku potrzeb monitoringu, kontroli lub zdalnego sterowania dowolnym urzadzeniem w odległej sieci, do tego celu wystarczą dwie instancje aplikacji nRouter lub urządzenia nRouter dostępne w naszej ofercie.
                  W razie zainteresowania link na prv bo tu nie można.
                  Ruter sruter, postawili vpn albo proxy u siebie i przez niego kierują cały ruch.
                  Ostatnio edytowany przez giaur; 30.12.2017, 20:40.

Komentarz

Reasumując: do nazwy domeny można odwołać się zawsze przez http, natomiast stałego zewnętrznego adresu IP opertorzy nie rozdają abonentom. Dodatkowo w Play działa firewall który blokuje wszelki ruch przychodzący z zewnątrz, nie inicjowany przez klienta (ma to swoje dobre strony). Jedno i drugie: własna domena jak i dzierżawa zewnętrznego adresu IP kosztuje i nic się na to nie poradzi.

Komentarz

Zadnego proxy czy firewalla wcale nie musieli ustawiac. Poprostu tsk dziala nat....

Komentarz

Niemniej Nat jest przeźroczysty dla http inaczej nie oglądałbyś odpowiedzi na swój post

Komentarz

Niemniej Nat jest przeźroczysty dla http inaczej nie oglądałbyś odpowiedzi na swój post
                          Co masz namysli?

Komentarz

Mam to na myśli że adres IP mojego komutera jest 192.168.1.99 (kto chce może do mnie napisać) jednak ruch przychodzący dociera do mnie bez najmniejszego problemu. Najlepszy dowód że mogłem edytować online ten durny post.
                            Myślę też że sam wiesz to lepiej ale nie wiem w jakim celu mnie o to pytasz.

Komentarz

Mam to na myśli że adres IP mojego komutera jest 192.168.1.99 (kto chce może do mnie napisać) jednak ruch przychodzący dociera do mnie bez najmniejszego problemu. Najlepszy dowód że mogłem edytować online ten durny post.
                              Myślę też że sam wiesz to lepiej ale nie wiem w jakim celu mnie o to pytasz.
                              To moze poczytaj troche jak dziala nat.
                              W skrocie adres ktory masz jest adresem prywatnym/lokalnym/wewnetrzym ale z internetu jestes widzialny jako ZUPELNIE INNY ADRES. Sasiad ktory korzysta z tego samego dostawcy co Ty tez ma taki sam adres zewnetrzny. Obaj jakos mozecie korzystac prawie w pelni z neta. Dlaczego prawie? Dlatego ze do was nie mozna sie dostac! Tzn jak bedzie ktos probowal wejsc na rzekomo Twoj adres publiczny to wejdzie na urzsdzenie Twojego dostawcy bo tam jrst wlasnie postawiony nat!
                              A dlaczego mozesz korzystac z uslug? Bo to TY nawiazujesz polaczenie pierwszy!
                              To tak w BARDZO DUZYM SKROCIE

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X