Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Publiczne IP statyczne bądz dynamiczne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez cytat
    Dlatego ze do was nie mozna sie dostac!
    Jak będzie chciał to się dostanie korzystając z adresu zwrotnego (pełny) który mu udostępniam wchodząc na tą stronę. W końcu dostęp do edytora postów mam ja a nie mój sąsiad który rzeczywiście korzysta z tego samego dostawcy i (być może) na tym samym adresie zewnętrznym.
    W necie znane są złośliwe strony które podrzucają prezenty tym którzy tam wejdą prosto na pulpit. A skąd to wiem- bo sam kiedyś otrzymałem.
    Pozostaje liczyć na ucziwość właściciela tej strony że nic mi przy okazji nie podrzuci, może poza upomnieniem na osobistą skrzynkę PW.

Komentarz

PS. a niby jak dostają się ci dostawcy VPN-ów ?? Zapewniają klientowi dwustronny pełny dostęp do jego IP adresu (na swoim serwerze bo przecież nie u mnie w domu) mimo że NAT w Playu działa jak działał w najlepsze.
      Ostatnio edytowany przez bst01; 31.12.2017, 19:18.

Komentarz

Ty nie rozumiesz zupelnie o co w tym chodzi...
        Jeszcze raz Ci sprobuje wytlumaczyc. Mozesz uzywac stron i w ogole internetu bo to TY rozpoczynasz podlaczenie. Jesli postawisz serwer to sie do niego nie dostaniesz z zewnatrz.

Dla przykladu sprobuj sobie postawic dwa routery za soba i na koncu serwer a z pierwszego routera nie dostaniesz sie do serwera...

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

A jak dziala vpn? Prosto to TY laczyss sie z vpnem i dlatego to dzials

Komentarz

Tak czy siak żeby zaistnieć w internecie trzeba mieć własną domenę lub swój publiczny adres IP, inaaczej jest się tylko cienkim klientem jakiegoś opa z prawem dostępu do stron www i co najwyżej do jakiegoś moderowanego forum. Jak znajdę gdzieś tanią ofertę (plus czas i chęci) to może wykupię sobie tą odrobinę luksusu i zaproszę na swoją własną stronę www. Bez cenzury moderacji i na moich zasadach.

Komentarz

Ale nie musisz miec strony na serwerse w domu.. Cxyli publik ci nie potrzebny

Komentarz

Zgadza się, wszyscy wynajmują. Można nawet postawić wirtualny komp i dobrać jego konfigurację u tego dostawcy z bonusem o którym pisałeś.

Komentarz

up: niestety na Linuksie więc z przykrością odpada

Komentarz

Co na linuxie? Vps wcale nie musi byc na linuxie.

Komentarz

Publiczne IP statyczne bądz dynamiczne

No dobra, link leci do czasu aż nie wykasują > (...). Rozwinąć pełna specyfikacja pod pierwszym obrazkiem u góry.
                      Na liście OSów: CentOS 7, Debian 9, Fedora 26, Ubuntu 16.04. Niestety żadnego z nich nie trawię a uczyć sie specjalnie pod dostawcę nie zamierzam. Jak jest gdzieś Win7 to się zainteresuję.
                      /ed: być może i będzie ale nie w takiej promocyjnej cenie bo MS każe sobie płacić za licencje
                      Ostatnio edytowany przez jahu; 01.01.2018, 15:34. Powód: Oferta konkurencji

Komentarz

Za vps z ms musisz wiecej zaplacic zgadza sie. Ale wg mnie jak ktos wystawia publicznie MS to prosi sie o problemy. Chyba ze naprawde wie co i jak.... No ale to moja prywatna opinia

Dobra tak czy siak jakby ktos chcial zobaczyc cxy i jak dziala vpn to zapraszam na priv

Komentarz

Zamieszczone przez mrlukasz Zobacz posta
                          Witam

Czy w 4G LTE w Playu jest możliwość otrzymania publicznego ip może być dynamiczne potrzebuję to do podglądu kamer poprzez interent

pozdrawiam
                          kiedy bedzie publiczny ip w playu
                          czy do gier online publiczny ip jest potrzebny?

gry online playstation 4 + play lte =lagi,irytacja,polamane pady,wolny jak slimak,itp.
                          kiedy w play zrobia ip grywalne?

Komentarz

Kiedy będzie tego niestety nie wiemy. Czy jest potrzebne na pewno nie do wszystkich.
                            >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
                              Kiedy będzie tego niestety nie wiemy. Czy jest potrzebne na pewno nie do wszystkich.
                              Witam, a czy w ogóle taka usługa jest w planach?? Jakby nie patrzeć jest to dodatkowy zarobek dla Play bo za taką usługę pobierana jest dodatkowa opłata, na pewno by to przyciągnęło potencjalnych klientów bo w tej chwili tylko Plus ma taką usługę.

Komentarz

Niestety nie posiadam takich informacji.
                                >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X