Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VoLTE

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Usługa VoLTE

Witam wszystkich, chciałbym poruszyć temat VoLTE w sieci Play. Czy sieć Play planuje, a może jest w trakcie prac nad wdrożeniem VoLTE ? Ostatnie informacje od Pana rzecznika były wykluczające prace nad VoLTE, może na dzień dzisiejszy się coś zmieniło ?

Możemy porozmawiać, natomiast nikt z Obsługi nie odniesie się do tematu prac, etc, nie posiadamy takich informacji.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Zainstaluj sobie Skype albo Viber i masz VoLTE

Komentarz

Skoro ostatnie informacje od rzecznika były wykluczające, a żadnych nowych informacji nie ma, to znaczy że dalej obowiązują te informacje wykluczające - i VoLTE nie jest w planach.

Zamieszczone przez Buashy Zobacz posta
        To nie jest VoLTE, to jest Voip a to co innego
        Ostatnio edytowany przez giaur; 09.05.2017, 10:29.

Komentarz

Nie co innego. VoLTE to jeden z rodzajów VoIP.

Komentarz

WOW! Serio?
            I nie będzie mnie zrzucać do 3G jak ktoś zadzwoni na mój numer?
            I rozmów po wyjściu z zasięgu WiFi Calling też nie będzie zrywać?

Komentarz

VoLTE to jeden z rodzajów VoIP.
              Nie.
              Ostatnio edytowany przez giaur; 09.05.2017, 12:06.

Komentarz

Oczywiście, że tak. Obie technologie polegają na przesyłaniu głosu przy pomocy pakietów danych. Specyficzność VoLTE w stosunku do ogólniejszego pojęcia VoIP polega na tym, że do przesyłania pakietów używa tylko LTE i dodatkowo ma QoS i IMS dla zapewnienia jakości, ale to ciągle transmisja pakietowa, jak przy VoIP.

Komentarz

Oczywiście, że tak. Obie technologie polegają na przesyłaniu głosu przy pomocy pakietów danych.
                  Owszem.

Ale to nie pozwala postawić znaku równości między VoIP i VoLTE, oraz pisać bzdur "Zainstaluj sobie Skype albo Viber i masz VoLTE".

I spójrz na moje poprzednie pytanie które umiejętnie pominąłeś.

Komentarz

Mam ruter LTE i podpięty stary aparat telefoniczny gdy ktoś dzwoni i trwa rozmowa router przechodzi na 3G i w tym czasie internet zwalnia lub chwilowo zanika czy jeśli będzie to całe VoLTE to będzie można rozmawiać i router będzie w trybie LTE cały czas ?

Komentarz

Zamieszczone przez Duke123 Zobacz posta
                      Owszem.

Ale to nie pozwala postawić znaku równości między VoIP i VoLTE, oraz pisać bzdur "Zainstaluj sobie Skype albo Viber i masz VoLTE".

I spójrz na moje poprzednie pytanie które umiejętnie pominąłeś.
                      Nigdy nie postawiłem znaku równości pomiędzy VoIP a VoLTE, a ty rozluźnij poślady, wygoogluj sobie słowo "sarkazm" i będziesz wiedział, czemu pominąłem twoje pytania

Komentarz

Nigdy nie postawiłem znaku równości pomiędzy VoIP a VoLTE, a ty rozluźnij poślady, wygoogluj sobie słowo "sarkazm" i będziesz wiedział, czemu pominąłem twoje pytania
                        Znam znaczenie słowa "sarkazm".

Uważam że Twoje wypowiedzi (nie jedna, a kilka w tym wątku) nie ocierały się o sarkazm. Za to wprowadzały w błąd mniej obeznanych z tematem forumowiczów. A temat pośladków to nie to forum.

- - - Updated - - -

Zamieszczone przez amstat Zobacz posta
                        czy jeśli będzie to całe VoLTE to będzie można rozmawiać i router będzie w trybie LTE cały czas ?
                        Teoretycznie tak. ALE... sprzęt również musi wspierać VoLTE, nie wystarczy samo udostępnienie usługi przez operatora.
                        Nie wiem czy są na rynku takie routery.

Komentarz

Zapomniałeś dodać: "Jesteś u pani"

Komentarz

Dobrze by było jakby wypowiedział się ktoś kto posiada konkretne informacje na temat tego czy pracują nad wdrożeniem i kiedy można się spodziewać czy może kompletnie nie zajmują się tym tematem w tej chwili i czy będą mieli w ogóle zamiar zająć się wdrożeniem VoLTE.

Komentarz

Jak wspomniałem. Nikt nie udzieli takich informacji.
                              >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X