Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VoLTE

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Spróbuj włączyć smsem jak się nie uda to niestety tak z xiaomi bywa.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Czy J5 2017 ma VoLTE czy nie ma?
      W sofcie jest opcja Połączenie VoLTE ale nawiązując połączenie, nie wyświetla sie opcja HD.
      VoLTE pojawia sie w telefonie nawet w roamingu krajowym. Nie uważam, aby jakość rozmów byla taka rewelacyjna jak to zachwalają.
      Jak sprawdzić czy działa VoLTE i rozmowy HD? Czy rozmowy HD po VoLTE sa tylko pomiedzy komorkami?

Komentarz

• Vollte nie działa w RK

- - - Updated - - -

nie ma na liście
        https://www.play.pl/uslugi/volte/

Komentarz

• Telefonu nie ma na liscie, ale telefon wspiera rozmowy HD oraz pojawia sie ikona VoLTE w RK (Roaimng Krajowy - czyli Play Korzysta z nadajników Orange T-mobile oraz Play). Wtedy pojawia sie ikona R.
          Taka prosba aby nie pisać skrótami, bo nie każdy ma wiedze i nie każdy zrozumie. Ci co będą czytać aby czegoś się dowiedzieć nie zrozumieją tego. W sofcie jest opcja korzystaj z VoLTE. Więc coś jest na rzeczy. Mam android 9 XEO

Komentarz

• Ok

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Czy ktos z Play odniesie sie do mojego pytania tj rozmow HD w J5 2017? Soft pokazuje VoLTE ale brak Hd rozmów.

Komentarz

• No to jak pokazuje ci ikonę vollte obok zasięgu ( tak jest u mojej mamy w J7 2017) to pewnie działa

Komentarz

• Jeśli Volte działa, to dosłownie od razu zestawia połączenie. Nie trzeba czekać kilku sekund, aż usłyszymy sygnał

Komentarz

• Zamieszczone przez Buashy Zobacz posta
                    Zainstaluj sobie Skype albo Viber i masz VoLTE
                    dobre

Komentarz

• Posiadam dwa telefony Samsung a40 na jednym mam aktywne volte a na drugim nie. od czego to zależy?
                      Nadmieniam że w obu jest karta Play z taryfą od nowa.
                      Nawet Dzisiaj wymieniłem kartę SIM myśląc że wcześniejsza jest za stara i nie obsługuje tego typu połączeń. Po wymianie dalej mam tylko lte ?

Komentarz

• Rozumiem, ze na obu jest ten sam soft lub brand?
                        Jesli tak, to wejdz w ustawienia oraz sprawdz, czy masz aktywne VoLTE
                        Ustawienia (koło zębate) wpisz operatorzy sieci lub VoLTE. Sprawdz, czy jest włączone Suwak w prawo.
                        Napisz czy udało się uruchomić.

Komentarz

• W piątek będę u mamy bo to jej A40 nie pokazuje volte i zobaczę

Komentarz

• Porównałem oprogramowanie obydwu smartfonów jest takie same więc dlaczego na jednym mam volte, a na drugim nie?

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Witold Si Zobacz posta
                                Po dokładnej analizie to zobaczyłem jedną różnicę wersja oprogramowania. W jednym jest XEO/XEO, w drugim XEO/SEB. Myślę że trzeba czekać do aktualizacji Androida 10 wtedy może się Wszystko wyrówna������
                                lub wgraj xeo sam. To chyba bardzo proste i nic się nie traci, żadnej gwarancji
                                Ostatnio edytowany przez marcin19883; 07.02.2020, 12:25.

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X