Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wi-Fi Calling

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez DarekWa Zobacz posta
    jestem również zdegustowany. Inni operatorzy opcję mają dostępną na wersjach wolnorynkowych, tak jak ktoś pisał powyżej. I też w wersji natywnej. No ale powstała obietnica na konferencji https://youtu.be/hDFN1E8Z000?t=32m25s zatem trzeba trzymać kciuki za pomyślność i szybkie updaty
    Jaka obietnica, jakie kciuki? Zejdź na ziemię, kierunek w jakim podąża operator dokładnie widać

Komentarz

Informacja ze strony EE:
      It's only available on the EE version of all other Android and Windows devices, which can only be bought directly from us in one of our stores, online, or through our telesales team. At present other Android and Windows devices bought from other retailers will not be able to support WiFi Calling.

Komentarz

Mam S7 Edge kupionego w e-shopie w przedsprzedaży i niestety nie mogę korzystać z usługi Wi-Fi Calling. Problemem jest brak brandowanego softu. Kompletnie bez sensu, jestem klientem, który spełnia wszystkie warunki i nie mogę korzystać z usługi tylko dlatego, że kupiłem telefon w przedsprzedaży. Podejrzewam, że większość telefonów zaraz po premierze nie ma brandowanego softu. Totalnie bez sensu, ciekawe czy coś się zmieni w tym kierunku, bo podejrzewam, że tysiące osób jest w podobnej sytuacji jak ja.

Komentarz

A ile dałeś za tego S7 Edge w e-shopie ?

Komentarz

Ja również kupiłem S7e w przedsprzedaży w sklepie Samsunga i nie mogę używać tej opcji. Play jak ostatnio widać zmienia politykę w stronę zwiększania przychodów, jak dbania o wieloletnich klientów. Jak do końca trwania umowy, czyli około 14-15 miesięcy tendencja sieci się nie zmieni, będzie trzeba pomyśleć o powrocie do Plus lub T-Mobile, które były (chodzi głównie o Plus) kilka lat temu w takiej sytuacji, gdzie monopol na rynku przestawił im w głowie i przez to Play przebił się na rynku, przez ukłon w stronę klienta. Teraz sytuacja zatacza koło i Play zaczyna spadać, a reszta idzie do góry... Ostatecznie jednak nie ma co płakać, tylko trzeba szukać najlepszego operatora dla siebie

Komentarz

Musisz mieć soft Play.

Komentarz

Zamieszczone przez Hypnotic Zobacz posta
                Mam S7 Edge kupionego w e-shopie w przedsprzedaży i niestety nie mogę korzystać z usługi Wi-Fi Calling. Problemem jest brak brandowanego softu. Kompletnie bez sensu, jestem klientem, który spełnia wszystkie warunki i nie mogę korzystać z usługi tylko dlatego, że kupiłem telefon w przedsprzedaży. Podejrzewam, że większość telefonów zaraz po premierze nie ma brandowanego softu. Totalnie bez sensu, ciekawe czy coś się zmieni w tym kierunku, bo podejrzewam, że tysiące osób jest w podobnej sytuacji jak ja.
                Nie, nigdy nic się nie zmieni. Musi być brand i zawsze tak będzie. Na tym polega WifiCalling w Play. Na szczęście konkurencja ma inne podejście do WifiCalling, nie jesteśmy skazani na Play. Klienci sami wybiorą

Komentarz

Też mnie to wkurza bo mam P9 lite z T-Mobile i mam soft nie brandowany,tylko Stylusa 2 mam z softem Play

Komentarz

A ja nie narzekam, dobrze ze w ogóle coś robią a nie spoczywają na laurach.
                    Mam pytanie - czy jest jakaś oficjalna lista telefonów, które w najbliższej przyszłości otrzymają dostęp do tej usługi??
                    Nie chodzi mi o wróżenie z fusów, ale odpowiedź kogoś z PLAY kto ma dostęp do takich informacji. Na pewno kolejne telefony będą dostawały upgrade softu z tą usługą... które?

Komentarz

Nie ma

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Kiedy Wi-Fi Calling będzie dostępny na urządzenia Huawei

Komentarz

Nie wiadomo (

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Mam Samsunga S7 Edge bez brandu sieci Play. Zależy mi, aby również móc korzystać w usługi Wifi Calling. Czy i ewentualnie kiedy nastąpi taka możliwość lub co trzeba zrobić, by opcję w telefonie aktywować, bo jak czytałem telefon obsługuje taką funkcjonalność.

Komentarz

Na to niestety trzeba będzie poczekać nie umiem Ci podać daty ale nie spodziewałbym się, że nastąpi to szybko.
                              >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Bez brandu nigdy. Nie dałeś operatorowi zarobić na telefonie przepłacając za niego słono to ci się wificalling nie należy.

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X