Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie PILNE!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanie PILNE!!!

Witam posiadam router TP-LINK mr200 z kartą play. Router rozłącza wifi minimum raz dziennie i trzeba go ponownie uruchamiać. Czy po kupieniu TP-LINK deco m5 lub m4 i podłączeniu 1 do routera, a reszta bezprzewodowo internet bedzie działał dobrze tzn nie bedzie się rozłączał?

Ten Tp-link to eletrozłom daruj sobie takie zabawki jak LTE cat 4 i kup pożądny router z agregacja pasm LTE cat 19 lub 16 lub wyżej.

Poleciłem Ci sprzęty które warto kupić a nie to coś W 2020 roku na LTE można osiągnąć ponad 400 Mbps na WIFI.
    Jeśli router rozłącza to nadaje sie do wymianywymiany.
    Moge polecić Huawei 5G CPE 5g I LTe do 1,6Gbps plus Huawei AX3 Pro za 200PLN razem w okolicach 1000 PLN.
    Jeśli to za dużo to możesz poszukać Huawei B818 używany za 650 PLN.
    Ostatnio edytowany przez astrodeneb; 01.08.2020, 12:46.

Komentarz

Chodzi mi żeby był to sprzęt do domu piętrowego 150m3 wraz z jakimś "wzmacniaczem" czy coś w tym stylu do 1000zl (całość) 4g

Komentarz

Co byś kupił w mojej sytuacji?

Komentarz

Nie musi być wzmacniacza ale chodzi o to aby cały dom był pokryty zasięgiem a dotychczasowy Router obejmuje nic więcej oprócz piętra.

Komentarz

To tak jak mówiłem Huawei 5G CPE Pro + Huawei AX3 Pro (WIFI 6 do 2400 Mbps na 5GHz i 500 Mbps, możliwości wyboru mocy WIFI i stworzenie systemu mesh w aplikacji Huawei Ai life ( region jako Chiny) .

(...)

(...)

Razem 1090 PLN bez dostawy
            AX kosztuje w Polsce ponad 400zł a tu 50% taniej

Możesz też kupić sam router który ma dość dobry zasięg WIFI jak i świetną specyfikacje 4G I dobrą 5G.

I wtedy do 1000 zł się zmieścisz w budżecie lub dodatkowo WIFI.
            Ostatnio edytowany przez jahu; 02.08.2020, 00:03. Powód: Usunięcie linku do sklepu internetowego

Komentarz

Tylko ze nie wierzę takim zagranicznym stroną i szukam coś do kupienia w polskich sklepach rtv euro agd/media expert/Markt itp. Strona wydaje mi się mocno podejrzana i te ceny...

Komentarz

Sama kupowałam u nich kilka dni temu i wszystko super
                sklep świetny obsługa też na najwyższym poziomie , wysyłka DHL z nr śledzenia i w 6 dni masz sprzęt u siebie a w Polsce to kosztuje po 2000PLN
                Ceny normalne jak na ten sprzęt Ceny takie same na aliexpress i amazon.
                W Polsce zawsze wszystko jest drożej a te hipermarkety mają najwyższe ceny

Na Allegro pełno oszustów a tu wież że dojdzie nowy z fabryki sprzęt
                Lepszej opcji nie ma a koledzy z forum bez-kabli.pl też zamawiali i polecają

Mają dużo pożywnych opinii którymi się sugerowałam i jest ok sklep jak sklep najważniejszy jest co w nim kupujesz i za ile zł.

Możesz też zamówić od nich na aliexpress z gwarancja zwrotu pieniędzy jak produkt nie dotrze
                Ostatnio edytowany przez astrodeneb; 01.08.2020, 13:49.

Komentarz

@ astro: ile kosztuje u nich wysyłka do Polski? Dziwne ale na ich stronie nigdzie nie można znależć shipping costs a w takich firmach online to podstawa.
                  Naprawdę dostałeś od nich towar bez większych niespodzianek? Firma ma lokalizacje w Hong Kongu

Cfguijhff: towar tam u nich na miejscu jest śmiesznie tani, ale dochodzą koszty wysyłki i ryzyko że nie dotrze. Jest jeszcze nasz urząd celny.
                  Ostatnio edytowany przez bst01; 01.08.2020, 13:35.

Komentarz

Trzeba czytać jest na dole pod ceną
                    Tak zamawiałem właśnie AX3 Pro o bez niespodzianek a na sąsiednim forum zamawiali Huawei 5G CPE WIN
                    Wysyłka DHL i FedEx
                    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję  Nazwa: New message.png Wyświetleń: 0 Rozmiar: 271,8 KB ID: 836902

Można zawsze zamówić z aliexpress i jest ubezpieczenie że dotrze a zwrot jest od razu z automatu bez problemów jak na Allegro

Czytałam że ludzie z powodzeniem u nich zamawiają nie tylko z polski ale z UK i USA i nawet z Arabii saudyskiej
                    Trzeba wszystko sprawdzić zanim się kupi ​​​​​​​
                    Ostatnio edytowany przez astrodeneb; 01.08.2020, 13:42.

Komentarz

Cfguijhff: Jak nie chcesz zaoszczędzić to możesz w Play kupić Huawei B818 tylko do 4G Tak samo LTE Cat 19 do 1,6 gbps plus w x-kom masz AX3 Pro za 399 PLN

https://www.play.pl/telefony/huawei/...&ogrp=internet

(...)
                      Ostatnio edytowany przez jahu; 02.08.2020, 00:06. Powód: Usunięcie linku do sklepu internetowego

Komentarz

Ano fakt, dostawa (edycja) FedEx economy za 146 pln, czas dostawy do 15 dni. Na Aliexpress znalazłem z kolei coś takiego (...) czyli Huawei 5G Win H312-371 za 1276 bez dostawy.
                        Nie wiem tylko czy autora interesują takie rozwiązania czy coś tańszego z kraju. Jeden ruter na środkowym pietrze w zasadzie powinien zapewnić pokrycie WiFi w całym domu ale można pomyśleć o jakimś systemie Mesh WiFi np z Play > https://www.play.pl/dlaciebie/sklep/systemy-mesh
                        PS 100% Money-Back Guarantee piszą
                        Ostatnio edytowany przez jahu; 02.08.2020, 00:07. Powód: Usunięcie linku do sklepu internetowego

Komentarz

Jeśli ktoś by potrzebował to tu jest ten sam sklep tylko na aliexpress (Huawei 5G CPE WIN)
                          (...)
                          Huawei 5G CPE Pro
                          (...)
                          Ostatnio edytowany przez jahu; 02.08.2020, 00:08. Powód: Usunięcie linku do sklepu internetowego

Komentarz

A co myślicie o zestawieniu Huawei B818 + TP-Link DECO M4 (dwupak)? Wyjdzie cena około 1340zł
                            Ostatnio edytowany przez Cfguijhff; 01.08.2020, 19:02.

Komentarz

Tylko czytałem że Huawei B818 ciągnie dużo więcej transferu (prawie dwa razy więcej) od innych routerów.. Czy to prawda? Mam 200gb bez limitu danych i na koniec miesiąca zawsze zostaje mi ok 40gb..

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X