Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Specyfikacja POE Huawei b2368 NETBOX 2.0

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Urządzenie Specyfikacja POE Huawei b2368 NETBOX 2.0

Witam serdecznie,

Jako iż w Play24 w pomocy technicznej nie ma odpowiedniej zakładki dlatego postanowiłem zapytać tutaj.

Zwróciłem się z zapytaniem do Huawei Polska o podanie informacji o standardzie napięcia i mocy portu POE w router NETBOX 2.0 Huawei B2368 zasilającego antenę zewnętrzna.
    Oto jaka otrzymałem odpowiedz.
    Uprzejmie informuję, że firma Huawei nie przewidziała rozprowadzania tego urządzenia na rynku polskim, w związku z czym nie posiadamy jego parametrów technicznych. W sytuacji gdy operator sprowadza urządzenia z zagranicy, zobowiązuje się on również do udzielenia wsparcia dotyczącego produktu. Zachęcam w tej kwestii do kontaktu z operatorem.
    Czy potrafi ktoś tu na forum udzielić konkretnej odpowiedzi ewentualnie gdzie uderzać do Play z zapytanie?

Z góry dziękuje.

Zamieszczone przez Polycount Zobacz posta
    Witam serdecznie,

Jako iż w Play24 w pomocy technicznej nie ma odpowiedniej zakładki dlatego postanowiłem zapytać tutaj.

Zwróciłem się z zapytaniem do Huawei Polska o podanie informacji o standardzie napięcia i mocy portu POE w router NETBOX 2.0 Huawei B2368 zasilającego antenę zewnętrzna.
    Oto jaka otrzymałem odpowiedz.

Czy potrafi ktoś tu na forum udzielić konkretnej odpowiedzi ewentualnie gdzie uderzać do Play z zapytanie?

Z góry dziękuje.
    Nie ma serwisu, to trzeba uciekać z tym urzadzeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
      Nie ma serwisu, to trzeba uciekać z tym urzadzeniem.
      Mam netboxa w abonamencie Play , domyślam się że jakaś firma zewnętrzna zajmuje się serwisem urządzeń. Śmieszna sprawa że polski Huawei nic nie wie o swoich urządzeniach bez względu kto jest dystrybutorem lub kto je importowal.
      Ostatnio edytowany przez Polycount; 18.07.2019, 17:50.

Komentarz

o nas
      Forum Sieci Play
      Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
      Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
      Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
      Dołącz do Nas
      Pracuję...
      X