Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Aktualizacja Samsunga Wave 3

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Aktualizacja Samsunga Wave 3

W jaki sposób będzie prowadzona aktualizacja tego telefonu. Przez KIES nie ma możliwości. Tylko przez FOTA?

to chyba pytanie do teamu Samsunga? polecam ich konto na Twitterze - chętnie pomogą

Komentarz

Gdyby telefon nie był brandowany przez Play to nie byłoby problemu. Dlatego pytam.

Komentarz

Zamieszczone przez adam70 Zobacz posta
        Gdyby telefon nie był brandowany przez Play to nie byłoby problemu. Dlatego pytam.
        Adam to nie kwestia brandowania. Nie chodzi o tapety, dzwonki i inne..
        Poniewaz siec Play jest ewenementem na skale swiatowa (tzn. dziala na 3 sieciach) nie wszystkie softy radza sobie z tym faktem. Proces sprawdzania softu jest u nas znacznie wydluzony.

Komentarz

Rozumiem.
          Jednak mam trochę mieszane uczucia gdy uruchamiam KIESa a tam informacja że urządzenia nie mogę aktualizować za pomocą tego programu a w końcu między innymi do tego został stworzony. Z Samsungiem MONTE było podobnie jednak on z założenia nie był obsługiwany przez KIES.
          Czyli mam rozumieć że wyszukiwanie aktualizacji mam szukać tylko przez FOTA?

Komentarz

Zaczynałem swoją przygodę z Badą od Samsunga Wave 1 z wersją 1,0 potem miałem 1,2 i teraz piątą wersję 2,0. Ani razu nie korzystałem z KIES-a do aktualizacji softu. Zawsze używam multiloadera. To naprawdę proste. Samo wgranie softu trwa ok. 7-10 minut.

Komentarz

Jeden z portali zajmujących się BADA podał, że jest aktualizacja dla PLAY. Czy możecie potwierdzić tą informację? Przez OTA nic się nie wyszukuje.

Komentarz

o nas
              Forum Sieci Play
              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
              Dołącz do Nas
              Pracuję...
              X