Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Galaxy A50

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Telefon Galaxy A50

Dzień dobry, wiadomo może kiedy będzie aktualizacja do androida 10? Dzisiaj dostałem informacje że niebrandowane a50`tki dostały w Polsce aktualizacje. Kiedy dostaną ją użytkownicy sieci Play?

Również przyłączam się do pytania. w T-mobile oraz w Plusie takie aktualizacje miały już miejsce.

Komentarz

Również A40 w T-mobile i Plusie mają aktualizacje do 10. A co z A50 w Play ? Wiadomo już coś...?

Komentarz

Myślę, że nie otrzymamy żadnej odpowiedzi. Kontaktowałem się z obsługą klienta na czacie i również nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Szkoda, że w ten sposób traktują swoich abonentów, którzy płacą pieniądze i oczekują chociaż konkretnej informacji.

Komentarz

Z ciekawości zaglądnąłem na stronę Samsunga, i jak się okazuje aktualizację do Androida 10 otrzymali już użytkownicy na całym świecie, także Ci którzy kupili telefony od operatorów.

Komentarz

https://www.sammobile.com/samsung/ga...SM-A505FN/PRT/

Dalej nic...

Komentarz

Najlepszym rozwiązaniem będzie oddać telefon do serwisu Samsunga i poprosić o wgranie czystego softu XEO (60 zł taka usługa kosztuje, robią to na miejscu bez utraty gwarancji) będziecie mieć pewność że aktualziację będą na bieżąco.

A50 w wersji XEO już dawno ma 10tke >> https://samfrew.com/pl/model/SM-A505FN/region/XEO/

Z tego co widzę dla tego modelu tylko PLAY nie udostępnił 10tki, reszta już to zrobiła.
              Ostatnio edytowany przez Matyk; 21.05.2020, 21:01.

Komentarz

A na jaki konkretnie model ta aktualizacja przyszła z tego t-mobile lub plus'a?

Komentarz

Zamieszczone przez darek_333 Zobacz posta
                  a na jaki konkretnie model ta aktualizacja przyszła z tego t-mobile lub plus'a?
                  a50 sm-a505fn

Komentarz

Z tego co sprawdzałem na stronie SamMobile to tylko play nie ma android'a 10 no trochę słabo bo np. t-mobile ma już ową aktualizację. Poczekamy chyba z tym jeszcze chwile.

Komentarz

Zamieszczone przez Matyk Zobacz posta
                      Najlepszym rozwiązaniem będzie oddać telefon do serwisu Samsunga i poprosić o wgranie czystego softu XEO (60 zł taka usługa kosztuje, robią to na miejscu bez utraty gwarancji) będziecie mieć pewność że aktualziację będą na bieżąco.

A50 w wersji XEO już dawno ma 10tke >> https://samfrew.com/pl/model/SM-A505FN/region/XEO/

Z tego co widzę dla tego modelu tylko PLAY nie udostępnił 10tki, reszta już to zrobiła.

Można tak to rozwiązać. Ale po co mam dokładać do interesu 60zl , skoro płacę abonament 90zl i to do czegoś zobowiązuje.

Komentarz

@Jahu odczytaj to proszę bo jak widać jest problem z androidem 10,tką dla samsunga galaxy a50 a to w sumie racja że płacimy pieniądze za to i nie dostajemy tego czego oczekujemy. W innych taryfach owa aktualizacja jest dostępna a w play nie ma i to jest trochę słabe więc oby była ta sprawa rozwiązana. Jestem dobrej myśli że aktualizacja wejdzie ale wolę zgłosić bo wiadomo nowości i zabezpieczenia. Więc błagam jakiego już kolwiek admina o zgłoszenie to do play'a.

Komentarz

Na stronie Samsunga pojawiła się informacja o aktualizacji a50 do androida 10 w Play. Na moim telefonie w sieci Play nic takiego nie ma miejsca, ktoś, coś...

Komentarz

Zamieszczone przez Darek_333 Zobacz posta
                            @Jahu odczytaj to proszę bo jak widać jest problem z androidem 10,tką dla samsunga galaxy a50 a to w sumie racja że płacimy pieniądze za to i nie dostajemy tego czego oczekujemy. W innych taryfach owa aktualizacja jest dostępna a w play nie ma i to jest trochę słabe więc oby była ta sprawa rozwiązana. Jestem dobrej myśli że aktualizacja wejdzie ale wolę zgłosić bo wiadomo nowości i zabezpieczenia. Więc błagam jakiego już kolwiek admina o zgłoszenie to do play'a.
                            Niestety ma forum nie informujemy o terminach aktualizacji itp.
                            >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Też próbowałem wyszukać aktualizację w telefonie i również bez efektu. Zainstalowałem na telefonie i komputerze program Smart Switch, podłączyłem telefon do komputera i program wykrył nową aktualizację do androida 10

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X