Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Galaxy A50

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Potwierdzam wpis pieterek18, za pomocą programu Smart Switch zaktualizowałem a50 w sieci play do androida 10

Komentarz

Czy to jest bezpieczne? Bo mam pobraną aplikacje z oficjalnej strony samsunga i wykrywa mi ale nie mam 100 % zaufania więc no...

Komentarz

Smart Switch to jest Oficjalna aplikacja Samsunga. Między inny służy do aktualizacji oprogramowania w telefonie. Nie widzę podstaw aby się jej obawiać.
        >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Czy androida 10 w wersji TC9 można już pobrać przez telefon, czy Play czeka na nowszą wersję TCB, aby ją udostępnić abonentom.

Komentarz

Hi all, have info with android10 samsung50, guys maybe someone has already updated, are there any problems? battery ?

Komentarz

o nas
            Forum Sieci Play
            Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
            Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
            Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
            Dołącz do Nas
            Pracuję...
            X