Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

S10 aktualizacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Telefon S10 aktualizacja

Pytam uprzejmie kiedy zostanie wydana bieżąca aktualizacja. Powoli dochodzi koniec czerwca a poprawki są z 1 kwietnia.Troche to słabo jak mieć fladowca a operator nas olewa.

Niestety nie mamy na forum informacji o terminach aktualizacji przykro mi.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Chodzi o to że na blogu były rzecznik z p.Radkiem twierdzili że nie ma opóźnień z wydaniem softu brandowanego względem czystego.Jedna wielka ściema ponieważ za każdym razem są opóźnienia ale trudno trzeba czekać aż łaskawie wydadzą.Pozdrawiam.

Komentarz

Zamieszczone przez marceli6 Zobacz posta
        Jedna wielka ściema.
        Czy zarzucasz w tym momencie kłamstwo panu Radkowi i panu Rzecznikowi Gruszce? Publicznie zarzucasz kłamstwo, tak?

Komentarz

Jest i Giaur Wielki pochlebca i błazen Play ^^ Play zawsze opóźnia aktualizacje. Zawsze tak było i nie widać poprawy. Jeżeli chce się mieć normalne aktualizacje to trzeba się pozbyć śmiecia czyli brandu od Play. Chyba że ktoś lubi być cyckany i traktowany jak frajer,bo kupiłeś i teraz się bujaj. Przy flagowcach potrafią pół roku nawet nie wydawać aktualizacji,więc o czym my tu piszemy.

Komentarz

Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
            Czy zarzucasz w tym momencie kłamstwo panu Radkowi i panu Rzecznikowi Gruszce? Publicznie zarzucasz kłamstwo, tak?
            Może nie kłamstwo tylko podejście marketingowe. Btw p.Marcin nie jest już rzecznikiem Play a na blogu stwierdził że nic innego poza PR nie potrafi robić. Zaczynam się martwić

Komentarz

@giaur mogę publicznie zarzucić kłamstwo ponieważ mam nie jeden smartfon Samsunga i wiem kiedy wychodzą softy oficjalnie a kiedy Play aktualizuje więc nie pierdziel głupot no chyba że tobie jedynemu na bieżąco wydają.

Komentarz

Mogę potwierdzić, że Play zlewa aktualizację. Taka sama sytuacja jest z Lg G7. Wszyscy dostali już aktualizację do androida 9.0 a smartfony z brandem Play jeszcze nie.

Komentarz

Swoją drogą krytyka musi boleć skoro wydali poprawki z maja i czerwca jedna po drugiej.

Komentarz

Od dzisiejszej nocy są poprawki z lipca. Ciekawe kiedy wyda Play.
                    Ja kupiłem swojego S10+ i po odpaleniu jak usłyszałem hałas logo Play to zaraz myślałem że szlag mnie trafi. Żyłem nadzieją że jednak.bedzie bez tego syfu Po 15 minutach już miałem czyste XEO

Komentarz

Zaufaj Radkowi. Radek z zespołem wyda. Ważna jest parametryzacja modemu
                      Ostatnio edytowany przez giaur; 31.07.2019, 00:37.

Komentarz

Zamieszczone przez marceli6 Zobacz posta
                        Pytam uprzejmie kiedy zostanie wydana bieżąca aktualizacja. Powoli dochodzi koniec czerwca a poprawki są z 1 kwietnia.Troche to słabo jak mieć fladowca a operator nas olewa.
                        Tutaj sobie sprawdzaj kiedy Play wyda stosowną aktualizacje na twój telefon ale patrząc kiedy wychodzi na S9+ to zawsze miesiąc dłużej od oryginału Samsunga. Teraz wyszła 29.07 XEO na twój na Lipiec czyli PLAY wyda za miesiąc albo ciut później

https://www.sammobile.com/samsung/ga...ware/SM-G973F/
                        Ostatnio edytowany przez XMAREKK30; 31.07.2019, 20:14.

Komentarz

A co wam tak zależy na tych aktualizacjach? Czy mieliście jakieś problemy z wirusami? Ja nigdy nie aktualizuje i odziwo tel działa dobrze

Komentarz

Tu nie chodzi o.wirusy. żeby złapać wirusa na telefon to trzeba być chyba totalnym matołem. Głównie chodzi o latanie dziur o luk w systemie,dodawanie nowych funkcji itd.

Drugiej strony ciekawe ile będziecie czekać. U mnie od poniedziałku już na S10+ android 10 i oneui 2.0
                            Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: Screenshot_20191204-054011_Settings.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 25,3 KB
ID: 785531

Komentarz

Właśnie kiedy będzie Android 10, trzeba czekać do stycznia?

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X