Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

S10 aktualizacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Albo i lepiej. Trzeba śmieci wpakować do systemu ^^

Komentarz

To jak telefon brandowany, to mimo aktualizacji od googla, play ma swoje aktualizacje?

Komentarz

Tak. Play ma swoje śmieci w postaci brandu. Nic to nie wnosi, oprócz bałaganu i sporych opóźnień w wydawaniu aktualizacji. A im starszy telefon tym Play bardziej o nim zapomina. A debrand to kilka minut bez utraty gwarancji lub wizyta w serwisie ale to już odpłatnie. Jak dla mnie brand każdego operatora powie ien być bardzo słono karany

Komentarz

Właśnie już Play wypuścił aktualizację do 10tki dla S10ki. Więc można sprawdzać.

Komentarz

Właśnie już Play wypuścił aktualizację do 10tki dla S10ki. Więc można sprawdzać.

Komentarz

Nawet nieźle muszę stwierdzić

Komentarz

Witam! Po aktualizacji Samsunga S10+ do androida 10 nie da się płacić zbliżeniowo, ma ktoś podobnie lub rozwiązał to w jakiś sposób?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Różne ludzie sposoby podają, podobno u niektórych działa usunięcie karty i dodanie jej ponownie, niektórzy sugerują wipe cache, inni full wipe. U mnie akurat działało bez podejmowania żadnych specjalnych akcji.

Komentarz

Wczoraj płaciłem telefonem i wszystko było ok

Komentarz

Zamieszczone przez spirytbmw Zobacz posta
                      Witam! Po aktualizacji Samsunga S10+ do androida 10 nie da się płacić zbliżeniowo, ma ktoś podobnie lub rozwiązał to w jakiś sposób?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
                      Jak wyżej. Usuń i dodaj kartę. U mnie to właśnie pomogło

Komentarz

Galaxy S10 jest świeżym telefonem, a nie dostaje aktualizacji pod baranem Play, dlaczego jest takie zaniedbanie flagowego telefonu od Samsunga, telefon z wolnej sprzedaży otrzymał już dwa razy update a z Play zero.

Komentarz

Zamieszczone przez kuki4 Zobacz posta
                          Galaxy S10 jest świeżym telefonem, a nie dostaje aktualizacji pod baranem Play, dlaczego jest takie zaniedbanie flagowego telefonu od Samsunga, telefon z wolnej sprzedaży otrzymał już dwa razy update a z Play zero.
                          Właśnie. Ostania była w grudniu

Komentarz

Dziękuję za aktualizację

Komentarz

Ja to się wam dziwie że robicie na bieżąco te aktualizacje. Z mojego doświadczenia wynika że po aktualizacjach z telefonem jest więcej problemów niż przed.

Komentarz

Zamieszczone przez erafael Zobacz posta
                                Ja to się wam dziwie że robicie na bieżąco te aktualizacje. Z mojego doświadczenia wynika że po aktualizacjach z telefonem jest więcej problemów niż przed.
                                Jakie problemy? Ja nie mam żadnych problemów

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X