Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

SAMSUNG A50 - problem z Wi-Fi

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Telefon SAMSUNG A50 - problem z Wi-Fi

Witajcie, ok. miesiąca temu kupiłam powyższy telefon i wciąż, nawet po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji nie mam możliwości korzystania z internetu w trybie wi-fi. Kompletnie się na tym nie znam ale po przyciśnięciu ikony wi-fi telefon jakby próbuje ją odpalić i gaśnie, dodatkowo zawsze na początku po uruchomieniu tnie się i pojawia się komunikat "aplikacja nie odpowiada" i do wyboru jest poczekaj lub zamknij. Wcześniej przy kliknięciu czegokolwiek restartował się w kółko. Nie wiem co pokolei zrobić, bo restart do ustawieńfabrycznych również nie pomógł mi. Będę wdzięczna za pomoc krok po kroku. Dziękuję! Ps. Mam abonament i ten działa bez problemu.
    Ostatnio edytowany przez artlover; 10.06.2019, 18:27.

Przywróć ustawienia fabryczne, powinno coś pomóc.

Komentarz

Możesz zacząć od przywrócenia ustawień sieciowych a jeśli to nie pomoże to wtedy przywrócić ustawienia fabryczne telefonu.
      >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Niestety obydwie rzeczy nic nie dają. Zanieść go do serwisu czy coś jeszcze można zrobić? Widziałam jeszcze jedną możliwość (rooting systemu) ale boję się stracić gwarancję.
        Ostatnio edytowany przez artlover; 20.06.2019, 16:44.

Komentarz

W takim razie sugerowałbym oddać telefon do serwisu.
          >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Ale to niekoniecznie musi być problem z softem, może to problem z modułem wifi w telefonie?

Komentarz

Okaże się po przywróceniu ustawień fabrycznych lub sieciowych
              trzeba próbować .
              Myślę że to jednak soft.
              Pewnie była jakaś aktualizacja i coś się popsuło ,standard.

Komentarz

o nas
              Forum Sieci Play
              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
              Dołącz do Nas
              Pracuję...
              X