Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Galaxy S9+ (i pewnie inne) - powiadomienia przychodzą z ogromnym opóźnieniem

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Telefon Galaxy S9+ (i pewnie inne) - powiadomienia przychodzą z ogromnym opóźnieniem

Witam,
    nie widziałem na forum tematu z tym problemem, a na zagranicznych forach jest dość szeroko opisany.
    Problem jest taki, że powiadomienia z aplikacji (korzystam z Gmail, Whatsup, Allegro) przychodzą z ogromnym opóźnieniem, albo dopiero wtedy jak odblokuję telefon. Z tego co wyczytałem, to jest to związane z przechodzeniem telefonu w tryb głębokiego uśpienia.
    Na galaxy S8 do czasu ostatniej aktualizacji nie było tego problemu, po aktualizacji jest to samo co na S9+.
    Jest to strasznie wkurzające, bo często dostaję przypomnienie o kończącej się aukcji pół godziny po jej zakończeniu :/
    Czy ktoś jeszcze ma taki problem?
    Czy komuś udało się znaleźć rozwiązanie?
    Co mi po głębokim uśpieniu i oszczędzaniu energii, jak teraz co chwilę włączam ekran żeby czegoś nie przeoczyć.
    Może ktoś z Play się wypowie w tej kwestii? Będzie to niedługo poprawione?

Pozdrawiam

Powiem szczerze , że pierwszy raz słyszę o takim problemie , który opisujesz. U Mnie wszystko w jak najlepszym porządku.

Komentarz

Sprawdź czy nie masz włączonego jakiegoś oszczędzania energii?
      >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Cieszę się że u Was jest ok, czyli jest szansa że to tylko kwestia jakiegoś ustawienia Oszczędzania energii nie mam włączonego, ale od kilku dni jestem w kontakcie ze wsparciem Samsunga i testuję proponowane przez nich ustawienia.

Komentarz

Jak myślicie czy jest szansa że cana Galaxy S9 spadnie w tych najniższych abonamentach?

Komentarz

Myślimy, że nie bo S9 już nie są dostępne w abonamencie od jakiegoś czasu. Producenci starsze modele wycofują od operatorów zaraz po tym jak wchodzą nowe.

Komentarz

o nas
            Forum Sieci Play
            Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
            Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
            Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
            Dołącz do Nas
            Pracuję...
            X