Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Galaxy S8 kiedy Pie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Telefon Galaxy S8 kiedy Pie?

Witam, czy Play już finalizuję aktualizację do Androida Pie na galaxy S8?
    Ostatnio edytowany przez PZA9099; 23.02.2019, 11:20. Powód: Błąd

Finalizuje ? A zaczęli w ogóle ?
    Play obecnie sprzedaje samsunga S10 i TV Boxa a o tym modelu już dawno zapomnieli
    https://blogplay.pl/2019/02/samsung-s-10-ceny-w-play/, https://blogplay.pl/2019/02/tv-play-now-od-kuchni/
    Ostatnio edytowany przez bst01; 23.02.2019, 11:43.

Komentarz

S8 inS8+ od wczoraj miały poprzez Smart Switch. Od dziś już jest OTA. Właśnie zrobiłem. Samsung naprawdę się postarał
      A kiedy Play się wyrobi... Szkoda czekać. Lepiej debranding i mieć aktualizacje zapewnione co miesiąc a nie jak się komuś w Play przypomni...
      Ostatnio edytowany przez Rybus85; 26.02.2019, 12:01.

Komentarz

Zamieszczone przez Rybus85 Zobacz posta
        S8 inS8+ od wczoraj miały poprzez Smart Switch. Od dziś już jest OTA. Właśnie zrobiłem. Samsung naprawdę się postarał
        A kiedy Play się wyrobi... Szkoda czekać. Lepiej debranding i mieć aktualizacje zapewnione co miesiąc a nie jak się komuś w Play przypomni...
        Myślisz się. Lepszy brand, bo jest wtedy sparametryzowany modem

Komentarz

Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
          A ten znowu swoje mądrości z ... wyjęte. Oszczędź sobie wstydu i zamilcz.

Komentarz

Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
            I to Ty się mylisz. Wielokrotnie sporo osób Ci o tym pisało. Telefon działa BEZ PORÓWNANIA lepiej bez brandu niż z nim. Miałem to aż za długo na telefonie. Mnóstwo śmieci, pożeraczy RAMu itd. I zapomnij o comiesięcznych aktualizacjach. Telefon odżył wgrywając czyste XEO. Aktualizacje co miesiąc. Ja nie widzę żadnego sensownego argumentu brandowania sprzętu. To tylko nachalna reklama sieci komórkowych i nic więcej.

Komentarz

A ja sobie zdebrandowałem telefon i już mam androida Pie. Robi wrażenie.

Komentarz

Do tego na XEO szybciej są usługi dostępne w Play niż na ich brandzie. Tak było z VoLTE. Na XEO już było a na brand trzeba było miesiąc czekać. I co? W zasadzie w jakości rozmów nie było żadnej różnicy.
                Ciekawy jestem, jak będzie w przypadku reklamowanego ostatnio 5G Ready? Nieoficjalna lista zaczyna się od S10, tymczasem S8 posiada modem z LTE pracującym w paśmie 2600, agregację nośnych, modulację 256 QAM i MIMO 4x4 wyciągając prawie 1 Gbit DL. Nagle może się okazać, że XEO będzie wspierać LTE Advanced natywnie a w brandzie będzie dopiero po udostępnieniu nowego softu i to tylko telefonom z listy Wcale bym się nie zdziwił.
                Ostatnio edytowany przez topiq; 01.03.2019, 11:49.

Komentarz

Nie ma żadnego 5G Ready. To Play sobie wymyślił, żeby dobrze brzmiało. Play poczuł strach, bo inni już lada chwila wprowadzą sieć 5G, gdy w Play nie ma na to szans (bo to kupa a nie operator). Dział marketingu wymyślił więc, żeby "LTE Ultra" reklamować odtąd jako "5G Ready". Tak samo kiedyś hsdpa+ nazywali siecią 4G a cała branża śmiała się z nich ****mi.

Dodam tylko, że "5G Ready", czyli LTE-A to średnio 10 razy niższe transfery niż sieć 5G, oraz że konkurencja ma kilkukrotnie lepsze pokrycie siecią LTE-A niż Play. Znów cała branża rży ze śmiechu.

Komentarz

https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=DyCm5QbwncI a tutaj jak zdebrandować s8 i cieszyć się Pie

Komentarz

Stare i nieaktualne. Nie radzę tym.sposobem. Teraz trzeba nowego osina który obsługuje nowe pliki. I koniecznie odpowiedni ROM dla swojego telefonu z https://www.sammobile.com/firmwares/.
                      Roboty na kilka minut Jak się uważnie czytać co i gdzie wrzucić po ropazkowaniu to nie ma co zepsuć Jak ktoś chce obszerniejszy poradnik to pisać

Komentarz

T-Mobile już dostało. A Play dalej śpi

Komentarz

No, nie tylko Play. Orange i Plus też ;P

Komentarz

Czyli standard. Nic się w tej kwestii nie zmieniło od samego początku. Play wydaje na końcu aktualizacje albo wcale :/

Komentarz

Już jest

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X