Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Samsung Galaxy NOTE9 Brand Play - Aktualizacje

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Telefon Samsung Galaxy NOTE9 Brand Play - Aktualizacje

Witam,
    jestem posiadaczem telefonu Samsung Galaxy NOTE9 z sieci Play. Niestety od czasu jego zakupu nie otrzymałem żadnej aktualizacji. Poziom zabezpieczeń jest z 1 września. Jaki jest sens brandować telefon skoro później nie dba się o klientów. Na telefon wydane dużo pieniędzy a aktualizacji brak. Czy Play zamierza coś z tym zrobić? A może jak sobie nie radzą to niech wgrywają czysty soft. Czy jest na forum przedstawiciel Play, który mógłby się wypowiedzieć konkretnie w tej kwestii?

Nie udzielamy informacji w kwestii aktualizacji urządzeń.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Coś się w kwestii aktualizacji ruszyło. Na początku stycznia przyszły poprawki bezpieczeństwa, a teraz Android 9.0 Pie. Czyli można. Oby tak dalej sprawnie przychodziły aktualizacje.

Komentarz

Zamieszczone przez xaviero Zobacz posta
        Nie udzielamy informacji w kwestii aktualizacji urządzeń.
        Nie udzielacie informacji, bo po prostu nie znacie na nie żadnej sensownej odpowiedzi. To jedyny powód.

Komentarz

Jak wspomniane powyżej. Nie udzielamy informacji.
          >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Minęły 4 miesiące od ostatniej aktualizacji i cisza. Żadnych nowych aktualizacji czy też poprawek bezpieczeństwa. Porażka Playa.

Komentarz

Dlatego na to jest jedna rada. Debranding. Gwarancja zostaje. Tracisz tylko rękojmię Play.
              Roboty na kilka minut i cieszysz się nie zaśmieconym śmieciami softem i comiesięcznymi aktualizacjami.
              Jak sam nie chcesz robić to w serwisie zrobią to odpłatnie. Tylko nie wiem w co oni się bawią bo trwa to u nich chyba 2h albo lepiej. A tak jak pisałem wyżej,roboty jest na kilka-kilkanascie minut.

Komentarz

o nas
              Forum Sieci Play
              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
              Dołącz do Nas
              Pracuję...
              X