Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Samsung Galaxy S9+ Brand Play Aktualizacje

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Telefon Samsung Galaxy S9+ Brand Play Aktualizacje

Witam mam pytanie posiadam od tygodnia od państwa po przedłużeniu umowy.Mam pytanie co ile wypuszczacie akutalizacje np łatek zabezpieczeń mamy październik a ja dalej w telefonie łatki na sierpień gdzie ludzie bez brandu maja już na październik

W Play to jest loteria z tymi łatkami zabezpieczeń a w Niemczech mają już na Październik 2018 łatki zabezpieczeń a Play dalej do tyłu już 2 miesiące Ja też mam S9+ od Play ale już bez brand Play także wszystko jest na bieżąco 2 godziny w serwisie Autoryzowanym Samsunga i po kłopocie. Wszystko zgodnie z prawem i za zgodą Samsung Polska Gwarancja jest nadal producenta.

Tu jest wszystko na bieżąco pokazane kiedy kto co dostał

https://www.sammobile.com/firmwares/...plus/SM-G965F/
    Ostatnio edytowany przez XMAREKK30; 17.10.2018, 14:05.

Komentarz

Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
      W Play to jest loteria z tymi łatkami zabezpieczeń a w Niemczech mają już na Październik 2018 łatki zabezpieczeń a Play dalej do tyłu już 2 miesiące Ja też mam S9+ od Play ale już bez brand Play także wszystko jest na bieżąco 2 godziny w serwisie Autoryzowanym Samsunga i po kłopocie. Wszystko zgodnie z prawem i za zgodą Samsung Polska Gwarancja jest nadal producenta.

Tu jest wszystko na bieżąco pokazane kiedy kto co dostał

https://www.sammobile.com/firmwares/...plus/SM-G965F/
      Czy zgodne z gwarancją to jest nie do końca pewne. Rzecznik Samsunga wypowiadał się w tej sprawie i miał inne zdanie.

Komentarz

Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
        Czy zgodne z gwarancją to jest nie do końca pewne. Rzecznik Samsunga wypowiadał się w tej sprawie i miał inne zdanie.
        Ciekawe ile jeszcze lat będziesz powtarzał w każdym temacie w kółko te same stare wypociny? Pewnie do samej śmierci. Swojej, albo naszej.

Komentarz

Powiem tym razem to inaczej, kup sobie telefon Samsunga takiej średniej klasy i dopiero się wypowiadaj czy można czy nie czy zgodnie z prawem czy nie bo póki co nie jesteś w temacie w ogóle , także daj sobie z tymi tekstami, bo od iluś lat w kółko to samo wypisujesz a niczym nie potwierdziłeś swojej teori aaa jest teoria

Komentarz

Tym razem Play faktycznie zamulił z aktualizacjami i jest dwie do tyłu [emoji53][emoji850]

Komentarz

Dziś pojawiła się najnowsza wersja z poprawkami z października.

Komentarz

Brawo Play za tak szybką reakcje Potwierdzam wyszła takowa aktualizacja

Komentarz

I poraz kolejny jesteśmy do tyłu z aktualizacją...

Komentarz

Zamieszczone przez ynsiwy Zobacz posta
                    I poraz kolejny jesteśmy do tyłu z aktualizacją...
                    Radek zrobi. Radek K. z zespołem
                    Ostatnio edytowany przez giaur; 10.12.2018, 20:48.

Komentarz

Chyba za bardzo pochwaliłem Play za szybkom aktualizacje Mam nadzieje że S9+ nie skończy tak jak z A5 2016 że do tej pory brak aktualizacji i już prawie półroczne opóźnienie a sam producent wysyła na bieżąco aktualizacje ( poprawki ) z Listopada 2018. Dobrze że nie muszę się już tym martwic i radze wam nie czekajcie aż Play kiedyś tam wyda poprawki bo na Pie 9 to bym nie liczył że wyjdzie równo z Samsungiem

Komentarz

Ale powinieneś się martwić unieważnieniem gwarancji, gdyż zdjęcie brandu automatycznie ją unieważnia. Tak mówił rzecznik firmy Samsung Polska.

Komentarz

A zrobili mu to w serwisie i gwarancja dalej jest. Nie ma rękojmi Play. Leżysz!

Komentarz

Ale powinieneś się martwić unieważnieniem gwarancji, gdyż zdjęcie brandu automatycznie ją unieważnia. Tak mówił rzecznik firmy Samsung Polska.
                            Giaur umiesz czytać czy nie ???? Skoro robi to Autoryzowany Serwis Samsunga to jak można stracić coś co daje producent ??? Zrozum to wreszcie bo ile można pisać o tym w kółko i to samo Giaur pewnie ma na myśli to co napisał przed chwilą Rybus 85 rękojmie którą daje Play , to tu faktycznie traci się ją ale reszta zostaje bez zmian

- - - Updated - - -

Zamieszczone przez Rybus85 Zobacz posta
                            A zrobili mu to w serwisie i gwarancja dalej jest. Nie ma rękojmi Play. Leżysz!
                            Wszystko się zgadza Rybus85
                            Ostatnio edytowany przez XMAREKK30; 12.12.2018, 11:46.

Komentarz

lata mijają a ty widzę nadal Trollujesz na forum o utracie gwarancji...

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X