Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Samsung Galaxy S9+ Brand Play Aktualizacje

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Czy aby na pewno tego jesteś pewien co piszesz ?? Zajrzy na komentarze u dołu artykułu a na pewno dowiesz się że jest zwłoka 2 miesięczna na Samsung Galaxy S9+ 28.05.2019 godz: 11:56 i wszystko w temacie i ty to zrozum również hehehehe

https://blogplay.pl/2019/05/czy-mozn...oft-operatora/

Komentarz

Dziś Play wydał łatki zabezpieczeń na Maj 2019 plus jakieś naprawy i usprawnienia Aktualizacja waży około 350mb

Komentarz

Czyli Radek zrobił. A tak się bałeś.

Komentarz

Ja się nie bałem bo od dawna już mam łatkę zabezpieczeń z Maja ale bardziej chodziło mi o użytkowników z brand Play, którzy czekali długi czas

Komentarz

Kłamstwo opowiadają ja mam S10 z brandem ostatnia aktualizacja z poprawkami jest z 1 kwietnia a oficjalnie soft już dawno był więc nie wciskajcie kitu że na bieżąco wydają.

Komentarz

Sam mam drugi telefon S9 i poprawki są z czerwca więc nie róbcie z ludzi głupków wciskając że wszystko jest na bieżąco.

Komentarz

Jest już aktualizacja z poprawkami na Lipiec 2019 Sama aktualizacja waży ponad 500 mega

https://www.sammobile.com/samsung/ga...U6CSG8/283752/

Komentarz

sporo tych poprawek, mam nadzieję, że nie dodali nowych błędów

Komentarz

Dziś wyszła aktualizacja poprawki zabezpieczeń na Sierpień 2019. Długo nie trzeba było czekać od wydania XEO. Oby tak już zostało

https://www.sammobile.com/samsung/ga...U6CSGD/287061/
                    Ostatnio edytowany przez XMAREKK30; 26.08.2019, 17:40.

Komentarz

Z ponad miesięcznym opóźnieniem w końcu wyszła aktualizacja z łatkami zabezpieczeń na Październik 2019

https://www.sammobile.com/samsung/ga...U7CSJ1/297067/

Komentarz

Przecież ten Samsung Galaxy M30s to typowy średniak, niczym się nie wyróżnia

Komentarz

Widzę że wszystko wraca do normy z aktualizacjami tzn poprawki zabezpieczeń. Samsung wydał już 2 razy poprawki zabezpieczeń w tym czasie a Play nadal z Października. Może czeka do wydania android 10 i sobie teraz poczekamy jeszcze z 2 miesiące i 4 miesiące ogólnego w tył. Jak się czegoś nie umie robić to nie powinno się za to brać

Komentarz

Mamy dziś 13.01.2020 a S9+ a od Play nadal brak zabezpieczeń z Grudnia 2019. Czy to jest normalne , raczej nie żeby były takie opóźnienia . Czekamy na Androida 10 a jeśli tak to nie wieżę że wyjdzie równo z oryginałem od Samsunga. Skarga złożona do Samsung Polska na Play na opieszałość z aktualizacjami i zobaczymy jaka będzie odpowiedź, czy Play ma prawo na tak długie przestoje z aktualizacjami a przede wszystkim latki zabezpieczeń które na ten moment są stare.
                            Ostatnio edytowany przez XMAREKK30; 13.01.2020, 01:40.

Komentarz

Zaraz kończy się Styczeń a S9+ nadal z poprawkami z Października 2019. Powiem tak że takiej obsuwy , jaka jest obecnie to jeszcze nie było. Samsung Polska odpisał mi że jak mam ochotę to mi wgrają za darmo oprogramowania Samsunga i będę miał spokój. Samsung oficjalnie napisał do Play ale nadal bez od zewu. Ja na miejscu Samsunga nie pozwolił bym na wgrywanie brandu Play, skoro są takie problemy
                              Ostatnio edytowany przez XMAREKK30; 23.01.2020, 21:04.

Komentarz

Jest już aktualizacja do One UI 2 z system operacyjnym android 10 a sama waga aktualizacji to 1779,05 mb i tu mowa o aktualizacji na telefony z brand Play Poprawki zabezpieczeń to na Styczeń 2020 czyli bliskie ideału Jest już do pobrania

https://www.sammobile.com/samsung/ga...U7DTAA/316718/
                                Ostatnio edytowany przez XMAREKK30; 13.02.2020, 12:27.

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X